Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Červené vlasy k prodloužení - Tape in REMY proužky, 50 cm (RED), 20 ks

Červené vlasy k prodloužení - Tape in REMY proužky, 50 cm (RED), 20 ks

  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY
  • Typ vlasů: rovné
  • Šířka 1 ks: 4 cm
  • Počet kusů: 20
  • Odstín barvy: světlý
  • Hmotnost: 50 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: RED - červená

Červené tape in vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. Jednotlivé prameny si za pomocí speciální lepicí pásky připevníte přesně tam, kam zrovna potřebujete.

Ale pozor! Dva prameny se pomocí lepící části slepují přes vaše vlasy k sobě, takže je potřeba mít sudý počet pramenů.

V našem eshopu prodáváme kvalitní lidské vlasy Evropského typu kvality REMY původem z Asie, které jsou dlouhé 50 cm. V jednom balení je vždy 20 kusů.

Aplikace je jednoduchá

Aplikace je velice jednoduchá a zvládne ji každá žena v pohodlí svého domova.

Pokud vám nevyhovuje metoda tapex, podívejte se na stejný odstín vybraných vlasů clip in, nebo na vlasy s keratinem.

Červené vlasy k prodloužení - Tape in REMY proužky, 50 cm (RED), 20 ks
<p style="text-align: justify;"><strong>Červené tape in</strong> vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. Jednotlivé prameny si za pomocí <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/154-paska-pro-tape-in-vlasy.html">speciální lepicí pásky</a> připevníte přesně tam, kam zrovna potřebujete.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Ale pozor!</strong><span> Dva prameny se pomocí lepící části </span><strong>slepují přes vaše vlasy k sobě</strong><span>, takže je potřeba mít sudý počet pramenů.</span></p> <p style="text-align: justify;">V našem eshopu prodáváme kvalitní <strong>lidské vlasy Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie, které jsou dlouhé <strong>50 cm</strong>. V jednom balení je vždy <strong>20 kusů</strong>.</p> <h2 style="text-align: justify;">Aplikace je jednoduchá</h2> <p style="text-align: justify;">Aplikace je velice jednoduchá a zvládne ji každá žena v pohodlí svého domova.</p> <p style="text-align: justify;">Pokud vám nevyhovuje metoda tapex, podívejte se na stejný odstín vybraných vlasů <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/2-clip-in-vlasy">clip in</a>, nebo na <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/8-vlasy-s-keratinem">vlasy s keratinem</a>.</p>
0 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme