Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in ofina přírodně černá (001B), 25g REMY

Clip in ofina přírodně černá (001B), 25g REMY

  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 25 g
  • Druh: ofiny
  • Délka: 24 cm
  • Barva: 001B - přírodní černá

Sleva! 293 Kč

982 Kč

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Přírodně černá clip in ofina je skvělým doplňkem ke clip in sadám stejné barvy (100 g a 160 g). V dnešní době ji najdete jako novinku na trhu s vlasy, kterou už ocenila nejedna žena. Nemusíte si totiž stříhat ofinu, abyste ji mohla nosit. Jednou za čas, nebo pravidelně - to už je jen na vás. Délka samotné ofiny je 13 cm, po stranách má 24 cm, ale její délku si upravíte podle sebe. Váží 25 gramů a je vyrobena z lidských vlasů Evropského typu kvality REMY původem z Asie.

Jak se clip in ofina nandavá?

Clip in ofina přírodně černá (001B), 25g REMY
<p style="text-align: justify;"><strong>Přírodně černá clip in ofina</strong> je skvělým doplňkem ke clip in sadám stejné barvy (<a href="http://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety/73-prirodni-cerne-vlasy-k-prodlouzeni-clip-in-set-8-ks-50-cm.html">100 g</a> a <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety-160g/136-prirodne-cerne-vlasy-clip-in-set-10-ks-50-cm-remy-160g-001b.html">160 g</a>). V dnešní době ji najdete jako novinku na trhu s vlasy, kterou už ocenila nejedna žena. Nemusíte si totiž stříhat ofinu, abyste ji mohla nosit. Jednou za čas, nebo pravidelně - to už je jen na vás. Délka samotné ofiny je <strong>13 cm</strong>, po stranách má <strong>24 cm, </strong>ale její délku si upravíte podle sebe. Váží 25 gramů a je vyrobena z lidských vlasů <strong>Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie.</p> <h2 style="text-align: justify;">Jak se clip in ofina nandavá?</h2> <p><iframe src="//www.youtube.com/embed/hCKrVpIBpKY" frameborder="0" width="610" height="343"></iframe></p>
293 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme