Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Nejsvětlejší blond vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (613)

Nejsvětlejší blond vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (613)

  • Typ vlasů: rovné
  • Šířka: 5 cm
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: světlý
  • Hmotnost: 5 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 613 - nejsvětlejší blond
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu

128 Kč

Skladem

V pátek 22. 06. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Nejsvětlejší blond clip in pramen se hodí jako doplněk do již zakoupené sady, například ke světle blond setu (100 g nebo 160 g). Dále můžete proužky použít pro zahuštění svého nynějšího účesu, protože 50 cm délku si můžete upravit podle svých preferencí. Všechny vlasy, které na eshopu najdete, jsou 100% lidské Evropského typu kvality REMY původem z Asie.

Rychlé a šetrné nasazování

Díky clip in mechanismu proužky velmi snadno a rychle připnete ke svým vlastním vlasům. Silikonový pásek ve sponce zajistí, aby proužky nepadaly a chrání i vaši pokožku. Vlasy neponičíte žehlením, barvením ani natáčením. Clip in prameny mají skvělé vlastnosti, protože je můžete nosit dle své libosti. Mít je ve vlasech delší dobu, nebo je nasadit jen při jedné příležitosti.

Nejsvětlejší blond vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (613)
<p style="text-align: justify;"><strong>Nejsvětlejší blond</strong> <strong>clip</strong> <strong>in pramen</strong> se hodí jako doplněk do již zakoupené sady, například ke světle blond setu (<a href="http://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety/106-nejsvetlejsi-blond-vlasy-k-prodlouzeni-clip-in-set-8-ks-50-cm.html">100 g</a> nebo <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety-160g/140-nejsvetlejsi-blond-vlasy-clip-in-set-10-ks-50-cm-remy-160g-613.html">160 g</a>). Dále můžete proužky použít pro zahuštění svého nynějšího účesu, protože <strong>50 cm</strong> délku si můžete upravit podle svých preferencí. Všechny vlasy, které na eshopu najdete, jsou 100% lidské <strong>Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie.</p> <h2 style="text-align: justify;">Rychlé a šetrné nasazování</h2> <p style="text-align: justify;">Díky clip in mechanismu proužky velmi <strong>snadno a rychle připnete</strong> ke svým vlastním vlasům. Silikonový pásek ve sponce zajistí, aby proužky nepadaly a chrání i vaši pokožku. Vlasy neponičíte žehlením, barvením ani natáčením. Clip in prameny mají skvělé vlastnosti, protože je můžete <strong>nosit dle své libosti</strong>. Mít je ve vlasech delší dobu, nebo je nasadit jen při jedné příležitosti.</p>
128 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme