Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Kaštanový clip in culík (008), 50 cm, REMY, 80g

Kaštanový clip in culík (008), 50 cm, REMY, 80g

  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 80 g
  • Druh: culíky
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 008 - kaštanová

Sleva! 1 560 Kč

2 000 Kč

Ve středu 23. 01. u vás.

Snadné připevnění doma

S připevněným clip in culíkem nikdo nepozná, že nemáte přírodně dlouhé a krásně husté vlasy. Připevnění culíku zvládne za minimum času každá žena v pohodlí svého domova. Culík se jednoduše zasune do vlasů malým hřebínkem a zajistí provázkem.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Kaštanový clip in culík je skvělým pomocníkem hlavně ve chvíli, kdy si chcete udělat nějaký účes. I když si jen zapletete cop, nebo uděláte drdol, výsledek bude daleko hezčí a bude lépe držet. Culík je dlouhý 50 cm a váží 80 gramů. Je vyroben ze 100% lidských vlasů Evropského typu kvality REMY původem z Asie.

Příčesek stačí jednoduše připnout k vašemu copu malým hřebínkem a zabezpečit celý ohon provázkem. Krásné dlouhé a husté vlasy máte během několika málo sekund. Celý účes můžete zahustit kaštanovými proužky, nebo zkusit clip in ofinu.

Jak se culík nasazuje?

Kaštanový clip in culík (008), 50 cm, REMY, 80g
<p style="text-align: justify;"><strong>Kaštanový clip in culík</strong> je skvělým pomocníkem hlavně ve chvíli, kdy si chcete udělat nějaký účes. I když si jen zapletete cop, nebo uděláte drdol, výsledek bude daleko hezčí a bude lépe držet. Culík je dlouhý <strong>50 cm</strong> a váží <strong>80 gramů</strong>. Je vyroben ze <strong>100%</strong> lidských vlasů <strong>Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie.</p> <p style="text-align: justify;">Příčesek stačí jednoduše připnout k vašemu copu malým hřebínkem a zabezpečit celý ohon provázkem. Krásné dlouhé a husté vlasy máte <strong>během několika málo sekund</strong>. Celý účes můžete zahustit <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-prouzky/34-kastanove-vlasy-k-prodlouzeni-clip-in-prouzky-50-cm.html">kaštanovými proužky</a>, nebo zkusit <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-ofiny/164-clip-in-ofina-kastanova-008-25g-remy.html">clip in ofinu</a>.</p> <h2 style="text-align: justify;">Jak se culík nasazuje?</h2> <p><iframe src="//www.youtube.com/embed/jsfKg-sjKkc?rel=0" frameborder="0" width="610" height="343"></iframe></p>
1 560 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme