Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Hnědý clip in culík (006), 50 cm, REMY, 80g

Hnědý clip in culík (006), 50 cm, REMY, 80g

  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 80 g
  • Druh: culíky
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 006 - hnědá

Sleva! 1 248 Kč

2 000 Kč

V pondělí 03. 04. u vás.

Snadné připevnění doma

S připevněným clip in culíkem nikdo nepozná, že nemáte přírodně dlouhé a krásně husté vlasy. Připevnění culíku zvládne za minimum času každá žena v pohodlí svého domova. Culík se jednoduše zasune do vlasů malým hřebínkem a zajistí provázkem.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Hnědý clip in culík je skvělým pomocníkem hlavně ve chvíli, kdy si chcete udělat nějaký účes. I když si jen zapletete cop, nebo uděláte drdol, výsledek bude daleko hezčí a bude lépe držet. Culík je dlouhý 50 cm a váží 80 gramů. Je vyroben ze 100% lidských vlasů Evropského typu kvality REMY původem z Asie.

Příčesek stačí jednoduše připnout k vašemu copu malým hřebínkem a zabezpečit celý ohon provázkem. Krásné dlouhé a husté vlasy máte během několika málo sekund

Jak se culík nasazuje?

Hnědý clip in culík (006), 50 cm, REMY, 80g
<p style="text-align: justify;"><strong>Hnědý clip in culík</strong> je skvělým pomocníkem hlavně ve chvíli, kdy si chcete udělat nějaký účes. I když si jen zapletete cop, nebo uděláte drdol, výsledek bude daleko hezčí a bude lépe držet. Culík je dlouhý <strong>50 cm</strong> a váží <strong>80 gramů</strong>. Je vyroben ze <strong>100%</strong> lidských vlasů <strong>Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie.</p> <p style="text-align: justify;">Příčesek stačí jednoduše připnout k vašemu copu malým hřebínkem a zabezpečit celý ohon provázkem. Krásné dlouhé a husté vlasy máte <strong>během několika málo sekund</strong>. </p> <h2 style="text-align: justify;">Jak se culík nasazuje?</h2> <p><iframe src="//www.youtube.com/embed/jsfKg-sjKkc?rel=0" frameborder="0" width="610" height="343"></iframe></p>
1 248 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme