Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in PÁS 60cm 110g KANEKALON - PŘÍRODNÍ / SVĚTLEJŠÍ BLOND

Clip vlasový pás z japonského kanekalonu o délce 60cm rovný.

Sleva! 860 Kč

1 350 Kč

Skladem

V úterý 19. 02. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Clip in pás je nejjednodušší cesta k rychlému prodloužení a zahuštění Vaši vlastních vlasů.

Jedná se o široký vlasový pás z japonského kanekalonu, na jehož zadní straně najdete 5 clip in sponek v jedné řadě.

Aplikace Vám zabere jen několik málo minut. Na hlavě si vytvoříte pěšinku a ke kořínkům vlasů pak připnete tento pás. Vlasy nad pěšinkou Vám poslouží k překrytí vzniklého spoje.

100% japonský kanekalon je vysoce kvalitní syntetický materiál, který je k nerozeznání od pravých lidských vlasů. Zachovává si svůj lesk, je potlačena lámavost a třepivost konečků.

Sada obsahuje jeden vlasový pás široký 27cm.     

Clip in PÁS 60cm 110g KANEKALON - PŘÍRODNÍ / SVĚTLEJŠÍ BLOND
<p><strong>Clip in </strong>pás je nejjednodušší cesta k <strong>rychlému</strong><strong> prodloužení</strong> a <strong>zahuštění</strong> Vaši vlastních vlasů.</p> <p>Jedná se o <strong>široký vlasový pás</strong> z <strong>japonského kanekalonu,</strong> na jehož zadní straně najdete <strong>5 clip in sponek</strong> v jedné řadě.</p> <p><strong>Aplikace</strong> Vám zabere jen několik <strong>málo minut</strong>. Na hlavě si<strong> vytvoříte pěšinku</strong> a ke kořínkům vlasů pak <strong>připnete</strong> tento pás. Vlasy nad pěšinkou Vám poslouží<strong> k překry</strong>tí vzniklého spoje.</p> <p><strong>100% <strong>japonský</strong> kanekalon</strong> je vysoce kvalitní syntetický materiál, který je k <strong>nerozeznání</strong> od pravých lidských vlasů. <strong>Zachovává</strong> si svůj<strong> lesk,</strong> je<strong> potlačena lámavost</strong> a <strong>třepivost konečků.</strong></p> <p>Sada obsahuje <strong>jeden vlasový pás</strong> široký 27cm. <strong></strong>  <strong></strong><strong> </strong> </p> <p style="text-align: center;"><iframe src="https://www.youtube.com/embed/w3HAvc4-QJg" frameborder="0" width="425" height="350"></iframe></p>
860 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme