Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Modré lidské vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (BLUE)

Modré lidské vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (BLUE)

  • Typ vlasů: rovné
  • Šířka: 5 cm
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: barevný
  • Hmotnost: 5 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: BLUE - modrá
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu

Sleva! 155 Kč

250 Kč

Skladem

V pondělí 03. 04. u vás.

Snadné připevnění doma

S clip in proužky, které se do vlasů připevňují sponkou, může mít každá žena velmi rychle a snadno vlasy, po kterých touží. Jejich aplikace je velmi jednoduchá, a proto ji zvládnete bez další pomoci sama. V pohodlí domova si tak už za několik málo minut vlasy prodloužíte a zahustíte.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Modrý clip in pramen (50 cm) oživí každé vlasy a ženě dodá naprosto originální vzhled. U clip in proužků si vyberete z mnoha barev, které můžete kombinovat mezi sebou, nebo dodržovat jen jeden barevný odstín. Vše záleží jen na vás! Všechny vlasy, které na eshopu najdete, jsou 100% lidské Evropského typu kvality REMY původem z Asie.

Rychlé a šetrné nasazování

Díky clip in mechanismu prameny velmi snadno a rychle připnete ke svým vlastním vlasům. Silikonový pásek ve sponce zajistí, aby proužky nepadaly a chrání i vaši pokožku. Vlasy neponičíte žehlením, barvením ani natáčením. Clip in prameny mají skvělé vlastnosti, protože je můžete nosit dle své libosti. Mít je ve vlasech delší dobu, nebo je nasadit jen při jedné příležitosti.

Novým trendem v oblasti prodlužování jsou clip in ofiny a culíky. Podívejte se i na ně!

Modré lidské vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (BLUE)
<p style="text-align: justify;"><strong>Modrý clip in pramen </strong>(50 cm) oživí každé vlasy a ženě dodá naprosto originální vzhled. <span style="line-height: 1.6em;">U clip in proužků si vyberete z <strong>mnoha barev</strong>, které můžete kombinovat mezi sebou, nebo dodržovat jen jeden barevný odstín. Vše záleží jen na vás! </span><span style="line-height: 1.6em;">Všechny vlasy, které na eshopu najdete, jsou 100% lidské </span><strong style="line-height: 1.6em;">Evropského typu kvality REMY</strong><span style="line-height: 1.6em;"> původem z Asie.</span></p> <h2 style="text-align: justify;">Rychlé a šetrné nasazování</h2> <p style="text-align: justify;">Díky clip in mechanismu prameny velmi <strong>snadno a rychle připnete</strong> ke svým vlastním vlasům. Silikonový pásek ve sponce zajistí, aby proužky nepadaly a chrání i vaši pokožku. Vlasy neponičíte žehlením, barvením ani natáčením. Clip in prameny mají skvělé vlastnosti, protože je můžete <strong>nosit dle své libosti</strong>. Mít je ve vlasech delší dobu, nebo je nasadit jen při jedné příležitosti.</p> <p style="text-align: justify;">Novým <strong>trendem</strong> v oblasti prodlužování jsou <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/17-clip-in-ofiny">clip in ofiny</a> a <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/16-clip-in-culiky">culíky</a>. Podívejte se i na ně!</p>
155 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme