Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Červené lidské vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (RED)

Červené lidské vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (RED)

  • Typ vlasů: rovné
  • Šířka: 5 cm
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: barevný
  • Hmotnost: 5 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: RED - červená
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu

128 Kč

Skladem

V pátek 28. 04. u vás.

Snadné připevnění doma

S clip in proužky, které se do vlasů připevňují sponkou, může mít každá žena velmi rychle a snadno vlasy, po kterých touží. Jejich aplikace je velmi jednoduchá, a proto ji zvládnete bez další pomoci sama. V pohodlí domova si tak už za několik málo minut vlasy prodloužíte a zahustíte.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Červený clip in pramen (50 cm) oživí každé vlasy a ženě dodá naprosto originální vzhled. A pokud si přejete své vlasy prodloužit a zahustit ještě více a efektivněji, doporučujeme červené Tape in proužky v délce 50 cm.

U clip in proužků si vyberete z mnoha barev, které můžete kombinovat mezi sebou, nebo dodržovat jen jeden barevný odstín. Vše záleží jen na vás! Všechny vlasy, které na eshopu najdete, jsou 100% lidské Evropského typu kvality REMY původem z Asie.

Rychlé a šetrné nasazování

Díky clip in mechanismu proužky velmi snadno a rychle připnete ke svým vlastním vlasům. Silikonový pásek ve sponce zajistí, aby proužky nepadaly a chrání i vaši pokožku. Vlasy neponičíte žehlením, barvením ani natáčením. Clip in prameny mají skvělé vlastnosti, protože je můžete nosit dle své libosti. Mít je ve vlasech delší dobu, nebo je nasadit jen při jedné příležitosti.

Červené lidské vlasy k prodloužení - Clip in prameny, 50 cm (RED)
<p style="text-align: justify;"><strong>Červený clip in pramen </strong>(50 cm) oživí každé vlasy a ženě dodá naprosto originální vzhled. A pokud si přejete své vlasy prodloužit a zahustit ještě více a efektivněji, doporučujeme <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/tape-in-vlasy/155-cervene-vlasy-k-prodlouzeni-tape-in-remy-prouzky-50-cm-red-20-ks.html">červené Tape in proužky</a><span style="line-height: 1.6em;"> v délce 50 cm. </span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="line-height: 1.6em;">U clip in proužků si vyberete z <strong>mnoha barev</strong>, které můžete kombinovat mezi sebou, nebo dodržovat jen jeden barevný odstín. Vše záleží jen na vás! </span>Všechny vlasy, které na eshopu najdete, jsou 100% lidské <strong>Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie.</p> <h2 style="text-align: justify;">Rychlé a šetrné nasazování</h2> <p style="text-align: justify;">Díky clip in mechanismu proužky velmi <strong>snadno a rychle připnete</strong> ke svým vlastním vlasům. Silikonový pásek ve sponce zajistí, aby proužky nepadaly a chrání i vaši pokožku. Vlasy neponičíte žehlením, barvením ani natáčením. Clip in prameny mají skvělé vlastnosti, protože je můžete <strong>nosit dle své libosti</strong>. Mít je ve vlasech delší dobu, nebo je nasadit jen při jedné příležitosti.</p>
128 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme