Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in 70cm 140g REMY lidské vlasy - NEJSVĚTLEJŠÍ BLOND

100% pravé lidské vlasy. EXTRA dlouhé 70 cm!

Sleva! 3 990 Kč

5 420 Kč

Skladem

Ve středu 28. 08. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Kvalitní vlasy evropského typu s označením REMY (kutikula vlasů je obrácena směrem dolů, tím je omezeno nežádoucí cuchání).

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha clip in sady o délce 70cm je 140g.

Struktura vlasů je rovná, vlásky ale můžete tepelně upravovat (kulmování, žehlení).

Clip in příčesky je možné barvit nebo dotónovat přelivem. NEDOPORUČUJEME zesvětlovat ani odbarvovat, dochází tak ke snížení kvality vlasů.

Životnost vlasů můžete prodloužit používáním profesionální vlasové kosmetiky, kterou také naleznete na našem eshopu.

Clip in 70cm 140g REMY lidské vlasy - NEJSVĚTLEJŠÍ BLOND
<p>Kvalitní vlasy <strong>evropského typu</strong> s označením <strong>REMY</strong> (kutikula vlasů je obrácena směrem dolů, tím je <strong>omezeno nežádoucí cuchání).</strong></p> <p><span style="text-decoration: underline;"><span style="text-decoration: underline;">Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:</span><br /></span></p> <ul> <li>1 x 21cm široký pás (4 sponky)</li> <li>2 x 15cm široký pás (3 sponky)</li> <li>2 x 9cm široký pás (2 sponky)</li> </ul> <ul> <li>3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)</li> </ul> <p>Váha clip in sady o délce <strong>70cm</strong> je<strong> 140g</strong>.</p> <p>Struktura vlasů je rovná, vlásky ale můžete<strong> tepelně</strong> upravovat (kulmování, žehlení).</p> <p><strong> Clip in</strong> příčesky je možné <strong>barvit</strong> nebo <strong>dotónovat</strong> přelivem. <strong>NEDOPORUČUJEME</strong> zesvětlovat ani odbarvovat, dochází tak ke snížení kvality vlasů.</p> <p><strong>Životnost </strong>vlasů můžete prodloužit používáním <strong>profesionální vlasové kosmetiky,</strong> kterou také naleznete na našem eshopu.</p>
3 990 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme