Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Keratinové nehtíky - 25 kusů

Sleva! 60 Kč

100 Kč

V pondělí 03. 04. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Pokud máte své vlasy prodloužené metodou keratin, budete při jejich opakovaném posouvání zpět nahoru potřebovat tyto nehtíky. Díky jejich přesnému tvaru a pružnosti je s nimi aplikace vlasů ve- 25 kusůlmi jednoduchá. V jednom balení se nachází 25 kusů a můžete je použít pro všechny možné barevné odstíny, protože sytě žlutá barva po zatavení nebude ve vlasech vůbec vidět.

Keratinové nehtíky - 25 kusů
<p style="text-align: justify;"><span>Pokud máte své vlasy prodloužené metodou </span><strong>keratin</strong><span>, budete při jejich <strong>opakovaném posouvání</strong> zpět nahoru potřebovat tyto nehtíky. Díky jejich přesnému tvaru a pružnosti je s nimi aplikace vlasů ve- 25 kusůlmi jednoduchá. V jednom balení se nachází </span><strong>25 kusů</strong><span> a můžete je použít pro všechny možné barevné odstíny, protože sytě žlutá barva po zatavení </span><strong>nebude</strong><span> ve vlasech vůbec </span><strong>vidět.</strong></p>
60 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme