Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Loreal Tecni.Art Fix Anti-frizz sprej proti krepatění

Loreal Tecni.Art Fix Anti-frizz sprej proti krepatění

Sleva! 329 Kč

359 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Loreal Tecni.Art Fix Anti-frizz sprej proti krepatění je vhodný do vlhkého prostředí, kde bude Vaše vlasy držet bez nežádoucího ztuhnutí účesu.

Lehce se rozčesává.

Ideální pro vlasy se sklonem ke krepatění ve vlhku, vlasy kudrnaté, upravované (barvené, natočené, po preparaci) i vlasy suché.

Zajišťuje 24-hodinovou ochranu vlasů proti krepatění ve vlhkém prostředí (Anti-Frizz).

Obsahuje UV filtr pro ochranu před sluncem.

Stupeň fixace: 4

Objem: 400ml


Aplikace:

Aplikujte ze vzdálenosti 35 cm po celé délce suchých, nebo ručníkem prosušených vlasů. Pro docílení většího objemu aplikujte přímo ke kořínkům. Poté upravujte dle potřeby.

POZOR: hořlavé, neskladujte na slunci, do 50 stupňů

Loreal Tecni.Art Fix Anti-frizz sprej proti krepatění
<p>Loreal Tecni.Art Fix Anti-frizz sprej proti krepatění je vhodný do vlhkého prostředí, kde bude Vaše vlasy držet bez nežádoucího ztuhnutí účesu.</p> <p>Lehce se rozčesává.</p> <p>Ideální pro vlasy se sklonem ke krepatění ve vlhku, vlasy kudrnaté, upravované (barvené, natočené, po preparaci) i vlasy suché.</p> <p>Zajišťuje 24-hodinovou ochranu vlasů proti krepatění ve vlhkém prostředí (Anti-Frizz).</p> <p>Obsahuje UV filtr pro ochranu před sluncem.</p> <p>Stupeň fixace: 4</p> <p>Objem: 400ml</p> <h4><br />Aplikace:</h4> <p>Aplikujte ze vzdálenosti 35 cm po celé délce suchých, nebo ručníkem prosušených vlasů. Pro docílení většího objemu aplikujte přímo ke kořínkům. Poté upravujte dle potřeby.</p> <p>POZOR: hořlavé, neskladujte na slunci, do 50 stupňů</p>
329 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme