Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Loreal Mythic Oil vyživující olejíček

Loreal Mythic Oil vyživující olejíček

Sleva! 359 Kč

399 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Nezatěžuje vlasy.

Pečuje o vlasy do hloubky a navrací jim vitalitu a lesk. Vlasy jsou pak snadněji upravitelné a na pohled i na dotek zdravější.

Mythic oil nemastí vlasy, důkladně se vsákne do vlasového vlákna.


Způsoby použití:

  • Aplikace olejíčku do umytých, ručníkem prosušených vlasů (před fénováním) - vlasy budou usměrněné, hebké a lesklé.
  • Aplikace olejíčku do suchých vlasů - vlasy zpevní, rozjasní, vyhladí.

Olejíček pozitivně působí i na roztřepené konečky vlasů.

Objem: 100ml


Aplikace:

Aplikujte malé množství na umyté, ručníkem prosušené nebo suché vlasy. Neoplachujte.

Loreal Mythic Oil vyživující olejíček
<p>Nezatěžuje vlasy.</p> <p>Pečuje o vlasy do hloubky a navrací jim vitalitu a lesk. Vlasy jsou pak snadněji upravitelné a na pohled i na dotek zdravější.</p> <p>Mythic oil nemastí vlasy, důkladně se vsákne do vlasového vlákna.</p> <h4><br />Způsoby použití:</h4> <ul> <li>Aplikace olejíčku do umytých, ručníkem prosušených vlasů (před fénováním) - vlasy budou usměrněné, hebké a lesklé.</li> </ul> <ul> <li>Aplikace olejíčku do suchých vlasů - vlasy zpevní, rozjasní, vyhladí.</li> </ul> <p>Olejíček pozitivně působí i na roztřepené konečky vlasů.</p> <p>Objem: 100ml</p> <h4><br />Aplikace:</h4> <p>Aplikujte malé množství na umyté, ručníkem prosušené nebo suché vlasy. Neoplachujte.</p>
359 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme