Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

KÉRASTASE Soleil UV Défence Active maska s ochranným filtrem

KÉRASTASE Soleil UV Défence Active maska s ochranným filtrem

Sleva! 759 Kč

799 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Regeneruje vlasové vlákno díky kationickým derivátům.

Využívá technologie UV Défense Active, která vlasy dlouhodobě chrání před vysoušením, UV zářením, slanou a chlorovanou vodou.

Objem: 200ml


Aplikace:

Naneste malé množství do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Nechte 5 minut působit. Důkladně opláchněte. Při zásahu očí okamžitě vypláchněte čistou vodou.

KÉRASTASE Soleil UV Défence Active maska s ochranným filtrem
<p>Regeneruje vlasové vlákno díky kationickým derivátům.</p> <p>Využívá technologie UV Défense Active, která vlasy dlouhodobě chrání před vysoušením, UV zářením, slanou a chlorovanou vodou.</p> <p>Objem: 200ml</p> <h4><br />Aplikace:</h4> <p>Naneste malé množství do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Nechte 5 minut působit. Důkladně opláchněte. Při zásahu očí okamžitě vypláchněte čistou vodou.</p>
759 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme