Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

KÉRASTASE Soleil Aqua-Seal (Aqua-Lock) ochranný krém proti slunci

KÉRASTASE Soleil Aqua-Seal (Aqua-Lock) ochranný krém proti slunci

Sleva! 599 Kč

639 Kč

NENÍ SKLADEM

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Zlepšuje zadržování vody uvnitř vlasového vlákna a poskytuje tak hloubkovou a dlouhodobou hydrataci uvnitř vlasu díky voděodolnému efektu.

Využívá technologie Systéme Aqua-Lock s revolučním trojitým efektem (voděodolnost, ochrana proti slunečnímu záření, hydratace).

UV filtr absorbuje pomocí anti foto-degradace UV paprsky a snižuje tak jejich negativní vliv na vlasový povrch.

Vlasy jsou díky tomuto fluidu uhlazené, lesklé a chráněné.

Objem: 125ml


Aplikace:

Malé množství přípravku lehce rozehřejte v dlaních (z krémové textury se vytvoří olejová). Vetřete po celé délce vlasů včetně konečků. Neoplachujte. Přípravek se nanáší do vlhkých umytých vlasů.

KÉRASTASE Soleil Aqua-Seal (Aqua-Lock) ochranný krém proti slunci
<p>Zlepšuje zadržování vody uvnitř vlasového vlákna a poskytuje tak hloubkovou a dlouhodobou hydrataci uvnitř vlasu díky voděodolnému efektu.</p> <p>Využívá technologie Systéme Aqua-Lock s revolučním trojitým efektem (voděodolnost, ochrana proti slunečnímu záření, hydratace).</p> <p>UV filtr absorbuje pomocí anti foto-degradace UV paprsky a snižuje tak jejich negativní vliv na vlasový povrch.</p> <p>Vlasy jsou díky tomuto fluidu uhlazené, lesklé a chráněné.</p> <p>Objem: 125ml</p> <h4><br />Aplikace:</h4> <p>Malé množství přípravku lehce rozehřejte v dlaních (z krémové textury se vytvoří olejová). Vetřete po celé délce vlasů včetně konečků. Neoplachujte. Přípravek se nanáší do vlhkých umytých vlasů.</p>
599 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme