Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Tavící kleště na keratin

Tepelné kleště k roztavení keratinových spojů. Akce!

Sleva! 899 Kč

1 290 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

  • Délka kabelu - 2,5m
  • Otočný kabel o 360 stupňů
  • Ergonomicky designované
  • Regulace teploty od 100 do 200 stupňů
  • Rychlé nahřátí
  • Tlačítko ON/OFF

Lehké tavící kleště profesionální kvality.

Vhodné pro všechny typy keratinu.

Kleště se používají k roztavení keratinu, jenž slouží jako pojivo na vlasových pramenech k prodloužení.

Tavící kleště na keratin
<ul> <li>Délka kabelu - 2,5m</li> <li>Otočný kabel o 360 stupňů</li> <li>Ergonomicky designované</li> <li>Regulace teploty od 100 do 200 stupňů</li> <li>Rychlé nahřátí</li> <li>Tlačítko ON/OFF</li> </ul> <p>Lehké tavící kleště profesionální kvality.</p> <p>Vhodné pro všechny typy keratinu.</p> <p>Kleště se používají k roztavení keratinu, jenž slouží jako pojivo na vlasových pramenech k prodloužení.</p>
899 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme