Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Žehlička na vlasy Fit

Profi žehlička pro hedvábně jemné vlasy Fit za super výhodnou cenu!

Sleva! 799 Kč

1 060 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Popis:

  • hladký keramický povrch pro snadný tah po vlasech a šetrnost
  • nastavitelná teplota otočným kolečkem (80 - 200 stupňů)
  • rychlé nahřátí
  • otočný kabel o délce 2,5m

Před každým žehlením použijte ochranný přípravek.

S pomocí naší žehličky můžete dělat na vlasech i krásné vlnky.

Žehlička na vlasy Fit
<h4>Popis:</h4> <ul> <li>hladký keramický povrch pro snadný tah po vlasech a šetrnost</li> <li>nastavitelná teplota otočným kolečkem (80 - 200 stupňů)</li> <li>rychlé nahřátí</li> <li>otočný kabel o délce 2,5m</li> </ul> <p>Před každým žehlením použijte ochranný přípravek.</p> <p>S pomocí naší žehličky můžete dělat na vlasech i krásné vlnky.</p>
799 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme