Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Kartáč na mokré vlasy

Kartáč na mokré vlasy

Sleva! 299 Kč

369 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Kartáč byl vyvinut tak, aby šetrně rozčesal mokré vlasy zcela bez poškození, tzn. zabraňuje lámání a vytrhávání vlasů.

Kouzlo kartáče na mokré vlasy je především v tzv. IntelliFlex štětinách, ty jsou úzké, silné, ale velmi flexibilní.

Díky tomuto kartáči budete mít důkladně pročesané, zdravé a lesklé vlasy bez roztřepených konců.

Kartáč na mokré vlasy
<p style="text-align: left;">Kartáč byl vyvinut tak, aby šetrně rozčesal mokré vlasy zcela bez poškození, tzn. zabraňuje lámání a vytrhávání vlasů.</p> <p style="text-align: left;">Kouzlo kartáče na mokré vlasy je především v tzv. IntelliFlex štětinách, ty jsou úzké, silné, ale velmi flexibilní.</p> <p style="text-align: left;">Díky tomuto kartáči budete mít důkladně pročesané, zdravé a lesklé vlasy bez roztřepených konců.</p>
299 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme