Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Kartáč tangle teezer černý

Kartáč tangle teezer černý

Sleva! 329 Kč

395 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Jediný kartáč na trhu, který češe vlasy velmi šetrně a nehrozí jejich mechanické poškození, dokonce ani při česání mokrých vlasů.

Po dlouhodobém používání jsou vlasy hebké a lesklé.

Vhodné také na prodloužené vlasy a clip in příčesky.

Kartáč tangle teezer černý
<p>Jediný kartáč na trhu, který češe vlasy velmi šetrně a nehrozí jejich mechanické poškození, dokonce ani při česání mokrých vlasů.</p> <p>Po dlouhodobém používání jsou vlasy hebké a lesklé.</p> <p>Vhodné také na prodloužené vlasy a clip in příčesky.</p>
329 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme