Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Tmavě hnědý Tape in REMY, 50 cm (002), 2 ks

Tmavě hnědý Tape in REMY, 50 cm (002), 2 ks

  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY
  • Typ vlasů: rovné
  • Šířka 1 ks: 4 cm
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 50 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 004 - středně hnědá

Sleva! 144 Kč

200 Kč

V úterý 27. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

Aplikace proužků metodou tape in je velmi jednoduchá, a zvládne ji každá žena bez pomoci kamarádek či kadeřnice. Vlasy k prodloužení totiž stačí přilepit speciální lepící páskou k vlastním vlasům. Velkou výhodou je, že si prameny připevníte přesně tam, kde zahuštění nebo prodloužení potřebujete nejvíce.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Tmavě hnědé tape in vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. V případě, že vám prameny již nedrží, lze dokoupit speciální lepicí pásku.

Cena je za dva kusy, které se přilepí proti sobě.

V našem eshopu prodáváme kvalitní lidské vlasy Evropského typu kvality REMY původem z Asie, které jsou dlouhé 50 cm. V tomto balení jsou dva tape in proužky, které se lepí proti sobě.

Aplikace je jednoduchá

Aplikace je velice jednoduchá a zvládne ji každá žena v pohodlí svého domova.

Pokud vám nevyhovuje metoda tapex, podívejte se na stejný odstín vybraných vlasů clip in, nebo na vlasy s keratinem.

Tmavě hnědý Tape in REMY, 50 cm (002), 2 ks
<p style="text-align: justify;"><strong>Tmavě hnědé tape in</strong> vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. V případě, že vám prameny již nedrží, lze dokoupit speciální <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/154-paska-pro-tape-in-vlasy.html">lepicí pásku</a>.</p> <p style="text-align: justify;"><span>Cena je za dva kusy, které se přilepí proti sobě.</span></p> <p style="text-align: justify;">V našem eshopu prodáváme kvalitní <strong>lidské vlasy Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie, které jsou dlouhé <strong>50 cm</strong>. V tomto balení jsou <strong>dva tape in proužky</strong>, které se lepí proti sobě.</p> <h2 style="text-align: justify;">Aplikace je jednoduchá</h2> <p style="text-align: justify;">Aplikace je velice jednoduchá a zvládne ji každá žena v pohodlí svého domova.</p> <p style="text-align: justify;">Pokud vám nevyhovuje metoda tapex, podívejte se na stejný odstín vybraných vlasů <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/2-clip-in-vlasy">clip in</a>, nebo na <a href="http://www.uzasnevlasy.cz/8-vlasy-s-keratinem">vlasy s keratinem</a>.</p>
144 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme