Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Uhlově černé vlasy k prodloužení - keratin, 50 cm, 25 pramenů (001)

Uhlově černé vlasy k prodloužení - keratin, 50 cm, 25 pramenů (001)

  • Typ vlasů: rovné
  • Tvar keratinu: U
  • Počet pramenů: 25
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 10 g
  • Hmotnost pramínku: 0,5 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 001 - uhlově černá
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu

Sleva! 419 Kč

1 000 Kč

Skladem

Ve středu 28. 08. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Uhlově černé vlasy s keratinem (50 cm) ocení každá žena, která chce mít krásně husté a dlouhé vlasy denně. Kadeřník vám totiž tyto vlasy speciálními kleštěmi přidělá napevno, a vy se tak o ně nestaráte několik dlouhých měsíců! Spoje nejsou na pohled vůbec znatelné, a po hmatu je rovněž pozná jen málokdo.

Délku vlasů si zvolíte sama 

Po 25 pramenech prodáváme kvalitní lidské vlasy Evropského původu kvality REMY původem z Asie. A jak probíhá prodlužování vlasů keratinem? Podívejte se do naší videogalerie, kde je video s názornou ukázkou.

Uhlově černé vlasy k prodloužení - keratin, 50 cm, 25 pramenů (001)
<p style="text-align: justify;"><strong>Uhlově černé vlasy s keratinem (50 cm)</strong> ocení každá žena, která chce mít krásně husté a dlouhé vlasy denně. Kadeřník vám totiž tyto vlasy speciálními kleštěmi přidělá napevno, a vy se tak o ně nestaráte několik dlouhých měsíců! Spoje <strong>nejsou</strong> na pohled vůbec <strong>znatelné</strong>, a po hmatu je rovněž pozná jen málokdo.</p> <h2 style="text-align: justify;">Délku vlasů si zvolíte sama </h2> <p style="text-align: justify;">Po <strong>25 pramenech</strong> prodáváme kvalitní <strong>lidské vlasy Evropského původu kvality REMY</strong> původem z Asie. <span style="line-height: 1.6em;">A jak probíhá prodlužování vlasů keratinem? Podívejte se do naší </span><a style="line-height: 1.6em;" href="http://www.uzasnevlasy.cz/content/8-videa-prodluzovani-vlasu-a-narovnani-vlasu">videogalerie</a><span style="line-height: 1.6em;">, kde je video s názornou ukázkou.</span></p>
419 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme