Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in ofina nejsvětlejší blond (613), 25g REMY

Clip in ofina nejsvětlejší blond (613), 25g REMY

  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY
  • Počet kusů: 1
  • Odstín barvy: světlý
  • Hmotnost: 25 g
  • Druh: ofiny
  • Délka: 24 cm
  • Barva: 613 - nejsvětlejší blond

Sleva! 499 Kč

1 000 Kč

V úterý 02. 06. u vás.

Snadné připevnění doma

Clip in ofina je skvělým řešením pro všechny ženy, které své vlasy nechtějí stříhat, ale vždy po ofině toužily. Výhodou je velmi snadné nasazení, které zvládnete bez další pomoci kadeřnice či kamarádky. Ofina obsahuje sponky, kterými se jednoduše uchytí do vlasů.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Světle blond clip in ofina je skvělým doplňkem ke clip in sadám stejné barvy (100 g a 160 g). V dnešní době ji najdete jako novinku na trhu s vlasy, kterou už ocenila nejedna žena. Nemusíte si totiž stříhat ofinu, abyste ji mohla nosit. Jednou za čas, nebo pravidelně - to už je jen na vás. Délka samotné ofiny je 13 cm, po stranách má 24 cm, ale její délku si upravíte podle sebe. Váží 25 gramů a je vyrobena z lidských vlasů Evropského typu kvality REMY původem z Asie.

Jak se clip in ofina nandavá?

Clip in ofina nejsvětlejší blond (613), 25g REMY
<p style="text-align: justify;"><strong>Světle blond clip in ofina</strong> je skvělým doplňkem ke clip in sadám stejné barvy (<a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety/106-nejsvetlejsi-blond-vlasy-k-prodlouzeni-clip-in-set-8-ks-50-cm.html">100 g</a> a <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety-160g/140-nejsvetlejsi-blond-vlasy-clip-in-set-10-ks-50-cm-remy-160g-613.html">160 g</a>). V dnešní době ji najdete jako novinku na trhu s vlasy, kterou už ocenila nejedna žena. Nemusíte si totiž stříhat ofinu, abyste ji mohla nosit. Jednou za čas, nebo pravidelně - to už je jen na vás. Délka samotné ofiny je <strong>13 cm</strong>, po stranách má <strong>24 cm, </strong>ale její délku si upravíte podle sebe. Váží 25 gramů a je vyrobena z lidských vlasů <strong>Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie.</p> <h2 style="text-align: justify;">Jak se clip in ofina nandavá?</h2> <p><iframe src="//www.youtube.com/embed/hCKrVpIBpKY" frameborder="0" width="610" height="343"></iframe></p>
499 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme