Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Středně hnědé vlasy - Clip in set, 10 ks, 50 cm, REMY, 160g (004)

Středně hnědé vlasy - Clip in set, 10 ks, 50 cm, REMY, 160g (004)

  • Počet kusů: 10
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 160 g
  • Druh: sady
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 004 - středně hnědá
  • Typ vlasů: rovné
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY

Sleva! 2 579 Kč

3 000 Kč

Skladem

V úterý 19. 01. u vás.

Snadné připevnění doma

S clip in sadou vlasů docílíte nejen jejich prodloužení, ale také výrazného zahuštění. Připevňují se pomocí sponek se silikonovým proužkem a jejich aplikaci zvládne každá žena sama. Už za několik minut budete mít krásné a dlouhé vlasy, o kterých jste vždy snila, a navíc bez pomoci kadeřnice.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Středně hnědé vlasy 160 g v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami (pro blond, brunety i černovlásky), budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.

Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu

V setu, který se skládá z 100% lidských vlasů Evropského typu kvality REMY původem z Asie, najdete celkem 10 pásů dlouhých 50 cm:

1x20cm (pro zadní část hlavy)
1x 17,5cm (pro zadní část hlavy)
2x15cm (pro zadní část hlavy)
2x10cm (na strany hlavy)
4x5cm (na strany hlavy)

Popřípadě můžete k tomuto setu zakoupit středně hnědé proužky a různá místa na své hlavě ještě více zahustit. Pokud si myslíte, že je pro vás tento set moc velký, můžete zakoupit stejný produkt ve 100 gramovém balení. Ve stejném odstínu na eshopu najdete i clip in ofiny a culíky!

Středně hnědé vlasy - Clip in set, 10 ks, 50 cm, REMY, 160g (004)
<p style="text-align: justify;"><strong>Středně hnědé vlasy 160 g</strong> v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami (pro <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/108-clip-in-sponka-blond.html">blond</a>, <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/110-clip-in-sponka-hneda.html">brunety</a> i <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/109-clip-in-sponka-cerna.html">černovlásky</a>), budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.</p> <h2 style="text-align: justify;">Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu</h2> <p style="text-align: justify;">V setu, který se skládá z <span>100% lidských vlasů </span><strong>Evropského typu kvality REMY</strong><span> původem z Asie, najdete celkem <strong>10 pásů</strong> dlouhých <strong>50 cm</strong>: </span></p> <p><strong>1x20cm </strong>(pro zadní část hlavy)<br /><span style="line-height: 1.6em;"><strong>1x 17,5cm</strong> (pro zadní část hlavy)<br /></span><span style="line-height: 1.6em;"><strong>2x15cm</strong> (pro zadní část hlavy)<br /></span><span style="line-height: 1.6em;"><strong>2x10cm </strong>(na strany hlavy)<br /></span><span style="line-height: 1.6em;"><strong>4x5cm</strong> (na strany hlavy)</span></p> <p style="text-align: justify;">Popřípadě můžete k tomuto setu zakoupit <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-prouzky/39-stredne-hnede-vlasy-k-prodlouzeni-clip-in-prouzky-50-cm.html">středně hnědé proužky</a> a různá místa na své hlavě ještě více zahustit. Pokud si myslíte, že je pro vás tento set <strong>moc velký</strong>, můžete zakoupit stejný produkt ve <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety/85-stredne-hnede-vlasy-k-prodlouzeni-clip-in-set-8-ks-50-cm.html">100 gramovém</a> balení. Ve stejném odstínu na eshopu najdete i <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-ofiny/163-clip-in-ofina-stredne-hneda-004-25g-remy.html">clip in ofiny</a> a <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-culiky/152-stredne-hnedy-clip-in-culik-004-50-cm-remy-80g.html">culíky</a>!</p>
2 579 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme