Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Uhlově černé vlasy k prodloužení - Tape in REMY proužky, 50 cm (001), 20 ks

Uhlově černé vlasy k prodloužení - Tape in REMY proužky, 50 cm (001), 20 ks

  • Typ vlasů: rovné
  • Šířka 1 ks: 4 cm
  • Počet kusů: 20
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 50 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 001 - uhlově černá
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu, REMY

Sleva! 1 380 Kč

2 000 Kč

V úterý 14. 07. u vás.

Snadné připevnění doma

Aplikace proužků metodou tape in je velmi jednoduchá, a zvládne ji každá žena bez pomoci kamarádek či kadeřnice. Vlasy k prodloužení totiž stačí přilepit speciální lepící páskou k vlastním vlasům. Velkou výhodou je, že si prameny připevníte přesně tam, kde zahuštění nebo prodloužení potřebujete nejvíce.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Uhlově černé tape in vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. Jednotlivé prameny si za pomocí speciální lepicí pásky připevníte přesně tam, kam zrovna potřebujete.

Ale pozor! Dva prameny se pomocí lepící části slepují přes vaše vlasy k sobě, takže je potřeba mít sudý počet pramenů.

V našem eshopu prodáváme kvalitní lidské vlasy Evropského typu kvality REMY původem z Asie, které jsou dlouhé 50 cm. V jednom balení je vždy 20 kusů.

Aplikace je velice jednoduchá

Aplikace je velice jednoduchá a zvládne ji každá žena v pohodlí svého domova.

Pokud vám nevyhovuje metoda tapex, podívejte se na stejný odstín vybraných vlasů clip in, nebo na vlasy s keratinem.

Uhlově černé vlasy k prodloužení - Tape in REMY proužky, 50 cm (001), 20 ks
<p style="text-align: justify;"><strong>Uhlově černé tape in</strong> vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. Jednotlivé prameny si za pomocí <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/154-paska-pro-tape-in-vlasy.html">speciální lepicí pásky</a> připevníte přesně tam, kam zrovna potřebujete.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Ale pozor!</strong> Dva prameny se pomocí lepící části <strong>slepují přes vaše vlasy k sobě</strong>, takže je potřeba mít sudý počet pramenů.</p> <p style="text-align: justify;">V našem eshopu prodáváme kvalitní <strong>lidské vlasy Evropského typu kvality REMY</strong> původem z Asie, které jsou dlouhé <strong>50 cm</strong>. V jednom balení je vždy <strong>20 kusů</strong>.</p> <h2 style="text-align: justify;">Aplikace je velice jednoduchá</h2> <p style="text-align: justify;">Aplikace je velice jednoduchá a zvládne ji každá žena v pohodlí svého domova.</p> <p style="text-align: justify;">Pokud vám nevyhovuje metoda tapex, podívejte se na stejný odstín vybraných vlasů <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/2-clip-in-vlasy">clip in</a>, nebo na <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/8-vlasy-s-keratinem">vlasy s keratinem</a>.</p>
1 380 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme