Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Tmavé hnědé vlasy - keratin, 50 cm, 25 pramenů (002)

Tmavé hnědé vlasy - keratin, 50 cm, 25 pramenů (002)

  • Typ vlasů: rovné
  • Tvar keratinu: U
  • Počet pramenů: 25
  • Odstín barvy: tmavý
  • Hmotnost: 12,5 g
  • Hmotnost pramínku: 0,5 g
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 002 - nejtmavší hnědá
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu

Sleva! 419 Kč

1 000 Kč

Skladem

Ve středu 27. 01. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Tmavě hnědé vlasy s keratinem (50 cm) ocení každá žena, která chce mít krásně husté a dlouhé vlasy denně. Kadeřník vám totiž tyto vlasy speciálními kleštěmi přidělá napevno, a vy se tak o ně nestaráte několik dlouhých měsíců! Spoje nejsou na pohled vůbec znatelné, a po hmatu je rovněž pozná jen málokdo.

Délku vlasů si zvolíte sama

Po 25 pramenech prodáváme kvalitní lidské vlasy Evropského původu kvality REMY původem z Asie. Pokud vám tato délka nevyhovuje, podívejte se na tmavě hnědé vlasy v 60 centimetrové délce.

A jak probíhá prodlužování vlasů keratinem? Podívejte se do naší videogalerie, kde je video s názornou ukázkou.

Tmavé hnědé vlasy - keratin, 50 cm, 25 pramenů (002)
<p style="text-align: justify;"><strong>Tmavě hnědé vlasy s keratinem (50 cm)</strong> ocení každá žena, která chce mít krásně husté a dlouhé vlasy denně. Kadeřník vám totiž tyto vlasy speciálními kleštěmi přidělá napevno, a vy se tak o ně nestaráte několik dlouhých měsíců! Spoje <strong>nejsou</strong> na pohled vůbec <strong>znatelné</strong>, a po hmatu je rovněž pozná jen málokdo.</p> <h2 style="text-align: justify;">Délku vlasů si zvolíte sama</h2> <p style="text-align: justify;">Po <strong>25 pramenech</strong> prodáváme kvalitní <strong>lidské vlasy Evropského původu kvality REMY</strong> původem z Asie. Pokud vám tato délka nevyhovuje, podívejte se na <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/vlasy-s-keratinem-delka-60-cm/143-nejtmavsi-hnede-vlasy-k-prodlouzeni-keratin-60-cm-25-pramenu-002.html">tmavě hnědé vlasy</a> v 60 centimetrové délce.</p> <p style="text-align: justify;">A jak probíhá prodlužování vlasů keratinem? Podívejte se do naší <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/content/8-videa-prodluzovani-vlasu-a-narovnani-vlasu">videogalerie</a>, kde je video s názornou ukázkou.</p>
419 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme