Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Odstraňovací vodička na keratin

Speciální vodička na odstranění keratinových spojů.

Sleva! 290 Kč

430 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Speciální vodička na odstraňení keratinových spojů. Lahvička obsahuje 30ml vysoce účinného roztoku. Aplikujte na vlasový spoj, chvíli počkejte a rozdrťte spoj kleštičkami

Odstraňovací vodička na keratin
<p style="text-align: justify;"><span>Speciální vodička na </span><strong>odstraňení keratinových spojů</strong><span>. Lahvička obsahuje 30ml vysoce účinného roztoku. Aplikujte na vlasový spoj, chvíli počkejte a rozdrťte spoj kleštičkami</span>. </p>
290 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme