Domácí aplikace příčesků

Clip in vlasy

Standardní clip set obsahuje 8 různě širokých pásů vlasů a je na Vás kam který pás umístíte. Vlasy k prodloužení budete připínat od spodu až nahoru. Uchopte větší množství vlasů tak, aby ve spodní části hlavy vznikla pěšinka. Vlastní vlasy můžete u kořínků v této pěšince natupírovat a nalakovat pro pevnější uchycení. Vezměte libovolný clip in pás, sponky zasuňte do pěšinky a přiklapněte. První pás prodloužených vlasů máte připnutý, takže nad ním popusťte trochu vlasů, aby se opět vytvořila pěšinka, dále pak postupujte naprosto stejně jako u prvního clip in pásu a to až na vrcholek hlavy. Posledním krokem je důkladné začesání. Na vršku hlavy Vám zbylo menší množství vlastních vlasů, spusťte je přes nejsvrchnější clip in pás a začešte všechny vlasy dohromady. Nakonec je vhodné vlasy jemně přelakovat, aby Vám případná nepřízeň počasí neodkrývala clip ni pás pod vlasy. Celá tato aplikace zabere zhruba 5-10 minut.

Clip in ofina

Vezměte clip in ofinu, položte ji tak vysoko nad Vaše čelo, jak sama chcete, zasuňte clip in hřebínky a zaklapněte. Poté pouze Vaše vlastní vlasy a vlasy clip in ofiny začeště dohromady.

Clip in culík

Příčesek má na zadní straně jednoduchý hřebínek, který zasunete do vlastního culíku a bočním pramenem příčesku (se suchým zipem) omotáváte Váš culík kolem dokola. Poté jen upevníte kadeřnickými sponkami a účes je hotov. Aplikace zabere zhruba 2 minuty.

Tape in

Při aplikaci tape in vlasů se využívá tzv. sandwich metody. Na předem určeném místě si hřebínkem naberete tenký pásek vlasů, který pak jednoduše podlepíte tape páskem k prodloužení, jenž obsahuje lepicí pásku. Vlastní vlasy na pásku přitlačíte hřebínkem a druhým páskem vlasů k prodloužení Vaše vlasy překryjete shora. Obě pásky k sobě silně přitlačíte. Pro velmi pevné uchycení doporučujeme spoj nahřát na 2-3 sekundy žehličkou a znovu pořádně umačkat.

Micro ring

naše vlasy na tuto metodu mají na svém konci uchycen micro ring (kroužek) a vlákno pro snadnou aplikaci na Vaše vlastní vlasy. Pomocí vlákna se navlékne kroužek na Váš pramen vlasů a kroužek se "zavře" speciálními kleštěmi. Toto prodloužení nevyužívá žádná lepidla ani teplo, pokud jej tedy provádí proškolený odborník, je naprosto šetrné k Vašim vlasům.

Keratin

V případě prodloužení vlasů keratinem se svěřte do rukou proškolených odborníků. Keratin, jenž je na konci pramenů k prodloužení, se nahřeje speciálními tavícími kleštěmi, pramen k prodloužení se tak spojí s pramenem Vašich vlastních vlasů a prstem se spoj obkrouží. Keratin pak zatvrdne a pevně drží na vlasech.