Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Loreal Professionnel Steampod Smoothing Cream

Loreal Professionnel Steampod Smoothing Cream

Sleva! 289 Kč

389 Kč

Skladem

V pátek 24. 05. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Vyhlazující a vyplňující mléko lze použít v kombinaci s parní žehličkou Steampod, kdy zajišťuje uhlazení vlasového vlákna a jeho ochranu.

Chrání vlasy před teplem při foukání a žehlení.

Zaceluje konečky vlasů a zabraňuje jejich třepení.

Hloubkově regeneruje a hydratuje vlasy.

Objem: 150ml


Aplikace:

S ohledem na citlivost Vašich vlasů aplikujte mléko do vlhkých vlasů před foukáním a žehlením.

Loreal Professionnel Steampod Smoothing Cream
<p>Vyhlazující a vyplňující mléko lze použít v kombinaci s parní žehličkou Steampod, kdy zajišťuje uhlazení vlasového vlákna a jeho ochranu.</p> <p>Chrání vlasy před teplem při foukání a žehlení.</p> <p>Zaceluje konečky vlasů a zabraňuje jejich třepení.</p> <p>Hloubkově regeneruje a hydratuje vlasy.</p> <p>Objem: 150ml</p> <h4><br />Aplikace:</h4> <p>S ohledem na citlivost Vašich vlasů aplikujte mléko do vlhkých vlasů před foukáním a žehlením.</p>
289 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme