Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

KÉRASTASE Résistance Ciment Anti-Usure posilující péče pro dlouhé vlasy

KÉRASTASE Résistance Ciment Anti-Usure posilující péče pro dlouhé vlasy

Sleva! 629 Kč

659 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

KÉRASTASE Résistance Ciment Anti-Usure posilující péče pro dlouhé vlasy obnovuje a regeneruje poškozené vlasy a konečky vlasů.

Vhodná zejména pro oslabené polodlouhé a dlouhé vlasy.

Posilujícé péče Kérastase vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje dalšímu poškozování vlasů.

Vlasy mají zdravý vzhled, jsou odolné a snadno se rozčesávají.

Objem: 200ml


Aplikace:

Naneste množství lískového oříšku za přidání malého množství vody do umytých vlhkých vlasů, vmasírujte, rozčešte. Nechte 3 minuty působit a důkladně opláchněte.

KÉRASTASE Résistance Ciment Anti-Usure posilující péče pro dlouhé vlasy
<p>KÉRASTASE Résistance Ciment Anti-Usure posilující péče pro dlouhé vlasy obnovuje a regeneruje poškozené vlasy a konečky vlasů.</p> <p>Vhodná zejména pro oslabené polodlouhé a dlouhé vlasy.</p> <p>Posilujícé péče Kérastase vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje dalšímu poškozování vlasů.</p> <p>Vlasy mají zdravý vzhled, jsou odolné a snadno se rozčesávají.</p> <p>Objem: 200ml</p> <h4><br />Aplikace:</h4> <p>Naneste množství lískového oříšku za přidání malého množství vody do umytých vlhkých vlasů, vmasírujte, rozčešte. Nechte 3 minuty působit a důkladně opláchněte.</p>
629 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme