Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

KÉRASTASE Résistance Bain De Force šampon pro křehké, lámavé vlasy

KÉRASTASE Résistance Bain De Force šampon pro křehké, lámavé vlasy

Sleva! 499 Kč

539 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Přípravek šetrně myje a posiluje vnitřní strukturu vlasového vlákna a vlasy tak získávají odolnost, pevnost, pružnost a lehkost.

Vlasy jsou nadýchané a snadněji rozčesatelné.

Antistatický efekt.

Zvýšením účinku dosáhnete používáním dalších produktů z této řady.

Objem: 250ml


Aplikace:

Naneste malé množství do mokrých vlasů. Masírujte tak dlouho, dokud se nevytvoří pěna, opláchněte.

KÉRASTASE Résistance Bain De Force šampon pro křehké, lámavé vlasy
<p>Přípravek šetrně myje a posiluje vnitřní strukturu vlasového vlákna a vlasy tak získávají odolnost, pevnost, pružnost a lehkost.</p> <p>Vlasy jsou nadýchané a snadněji rozčesatelné.</p> <p>Antistatický efekt.</p> <p>Zvýšením účinku dosáhnete používáním dalších produktů z této řady.</p> <p>Objem: 250ml</p> <h4><br />Aplikace:</h4> <p>Naneste malé množství do mokrých vlasů. Masírujte tak dlouho, dokud se nevytvoří pěna, opláchněte.</p>
499 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme