Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Vzorník odstínů vlasů

Vzorník pro výběr správného odstínu vlasů k prodloužení.

Sleva! 600 Kč

790 Kč

Skladem

V pondělí 22. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Vzorník barev vlasů je vhodný především pro kadeřnice a salóny, které nabízejí prodlužování vlasů. Díky tomuto vzorníku můžete jednoduše se zákaznicemi vybrat ideální odstín a objednat jej z naší nabídky.

32 barevných odstínů.

100% pravé lidské vlasy (na vzorník byl použit stejný typ vlasů, který pak prodáváme k prodloužení)


Speciální nabídka pro velkoodběratele!

V případě první objednávky nad 4000Kč, dostanete tento barevný vlasový vzorník zcela zdarma!!!

Stačí pouze připsat do poznámky, že si jej přejete obdržet spolu s ostatním zbožím.

 

Obrázek vzorníku je pouze ilustrativní.

Vzorník odstínů vlasů
<div> <p>Vzorník barev vlasů je vhodný především pro kadeřnice a salóny, které nabízejí prodlužování vlasů. Díky tomuto vzorníku můžete jednoduše se zákaznicemi vybrat ideální odstín a objednat jej z naší nabídky.</p> <p>32 barevných odstínů.</p> <p>100% pravé lidské vlasy (na vzorník byl použit stejný typ vlasů, který pak prodáváme k prodloužení)</p> <h4><br />Speciální nabídka pro velkoodběratele!</h4> <p>V případě první objednávky nad 4000Kč, dostanete tento barevný vlasový vzorník zcela zdarma!!!</p> <p>Stačí pouze připsat do poznámky, že si jej přejete obdržet spolu s ostatním zbožím.</p> <p> </p> <p>Obrázek vzorníku je pouze ilustrativní.</p> </div>
600 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme