Lipboost objemový lesk na rty

Lipboost objemový lesk na rty
Sleva 12%

Plné sexy rty bez bolestivých injekcí? S Lipboost leskem žádný problém.

  • Dostupnost: Skladem
  • Doručení: v úterý 6.12.2022 u Vás
  • Původní cena: 850 Kč

Cena: 750 Kč

Množství:

Garance spokojenosti

Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků a proto objednávky zpracováváme nejen rychle ale především spolehlivě. S jakýmkoliv dotazem či problémem se na nás můžete obrátit na emailu admin@uzasnevlasy.cz. Veškeré emaily vyřizujeme v co nejkratším čase.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

Výměna použité dekorativní kosmetiky není z hygienických důvodů možná. Pokud Vám však přišlo zboží vadné nebo poškozené, případně nastal jiný problém, kontaktujte nás do nejdříve a domluvíme se na dalším postupu.

Vrácení do 14 dnů

Vrácení použité dekorativní kosmetiky není z hygienických důvodů možné. Pokud Vám však přišlo zboží vadné nebo poškozené, případně nastal jiný problém, kontaktujte nás do nejdříve a domluvíme se na dalším postupu.

  • Odstín: Camel rose

Tento zázračný lesk na rty využívá osvědčené substance – kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová se vyznačuje speciální strukturou, která jí umožňuje přitahovat a nasávat vlhkost z okolí jako houbě.

Dokáže navázat tisíckrát více vody než Vaše pleť, a tím rozšiřuje tkáně.

Tato vlastnost zaručuje jedinečný efekt objemu, který teď můžete díky Lipboost jednoduše využít ve svůj prospěch!

To ale není vše, protože v látce Hilurlip obsažený tripeptid-1 má důležitou vlastnost – zneškodňuje nebezpečné volné radikály.

Chrání rty před vnějšími vlivy, jako je UV-záření díky ochrannému faktoru 15, před chemikáliemi nebo znečištěným ovzduším, a tím před předčasným stárnutím.

Už po několika aplikacích rty působí výrazněji, objemněji a plastičtěji.