Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in VLNITÝ CULÍK 60cm 100g KANEKALON - PLATINOVÝ

Clip culík z japonského kanekalonu o délce 60cm vlnitý.

Sleva! 960 Kč

1 748 Kč

Skladem

Ve středu 03. 06. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Máte krátké vlasy nebo potřebujete svůj účes zahustit?

Clip in culík / cop ze 100% japonského kanekalonu Vám pomůže docílit dlouhého hustého ohonu, nebo moderních drdolů.

Japonský kanekalon je vysoce kvalitní syntetický materiál, který je k nerozeznání od pravých lidských vlasů. Zachovává si svůj lesk, je potlačena lámavost a třepivost konečků.

Jedná se vlastně o pruh vlasů sešitý k sobě, který má ve vrchní části malý "hřebínek", který se zasune shora do Vašeho culíku, pak se vezme boční pramen a účes se omotá kolem dokola. Pramínek pak jen připevníte kadeřnickými sponkami a je hotovo.

Aplikace příčesku zabere zhruba dvě minuty a zvládnete ji zcela sama!

Clip in VLNITÝ CULÍK 60cm 100g KANEKALON - PLATINOVÝ
<p><strong>Máte krátké vlasy</strong> nebo potřebujete svůj účes <strong>zahustit?</strong></p> <p><strong>Clip in culík / cop ze 100% japonského kanekalonu</strong> Vám pomůže docílit dlouhého hustého <strong>ohonu</strong>, nebo moderních<strong> drdolů.</strong></p> <p><strong>Japonský kanekalon</strong> je vysoce kvalitní syntetický materiál, který je k <strong>nerozeznání</strong> od pravých lidských vlasů. <strong>Zachovává</strong> si svůj<strong> lesk,</strong> je<strong> potlačena lámavost</strong> a <strong>třepivost konečků.</strong></p> <p>Jedná se vlastně o <strong>pruh vlasů</strong> sešitý k sobě, který má ve vrchní části <strong>malý "hřebínek",</strong> který <strong>se zasune shora do Vašeho culíku,</strong> pak se vezme <strong>boční pramen</strong> a účes se omotá <strong>kolem dokola</strong>.<strong> Pramínek</strong> pak jen připevníte<strong> kadeřnickými sponkami </strong>a je hotovo<strong>.</strong></p> <p><strong>Aplikace</strong> příčesku zabere zhruba <strong>dvě minuty </strong>a zvládnete ji zcela <strong>sama!</strong></p>
960 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme