Clip in VLNITÝ PÁS 60cm 110g KANEKALON - MĚDĚNÝ

Clip in VLNITÝ PÁS 60cm 110g  KANEKALON - MĚDĚNÝ
Sleva 36%

Clip vlasový pás z japonského kanekalonu o délce 60cm vlnitý.

  • Dostupnost: Skladem
  • Doručení: ve středu 14.4.2021 u Vás
  • Původní cena: 1 350 Kč

Cena: 860 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Clip in vlnitý pás je nejjednodušší cesta k rychlému prodloužení a zahuštění Vaši vlastních vlasů.

Jedná se o široký vlasový pás z japonského kanekalonu, na jehož zadní straně najdete 5 clip in sponek v jedné řadě.

Aplikace Vám zabere jen několik málo minut. Na hlavě si vytvoříte pěšinku a ke kořínkům vlasů pak připnete tento pás. Vlasy nad pěšinkou Vám poslouží k překrytí vzniklého spoje.

100% japonský kanekalon je vysoce kvalitní syntetický materiál, který je k nerozeznání od pravých lidských vlasů. Zachovává si svůj lesk, je potlačena lámavost a třepivost konečků.

Sada obsahuje jeden vlnitý vlasový pás široký 27cm.