Clip in pramínek REMY - ČERVENÝ

Clip in pramínek REMY - ČERVENÝ
Sleva 29%

Oživte svoji barvu clip in pramínkem a vytvořte si melír během několika vteřin!

 • Dostupnost: Skladem
 • Doručení: v úterý 18.6.2024 u Vás
 • Původní cena: 280 Kč

Cena: 199 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

S clip in proužky, které se do vlasů připevňují sponkou, může mít každá žena velmi rychle a snadno vlasy, po kterých touží. Jejich aplikace je velmi jednoduchá, a proto ji zvládnete bez další pomoci sama. V pohodlí domova si tak už za několik málo minut vlasy prodloužíte a zahustíte.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

 

BALENÍ OBSAHUJE CO TO JE?  VÝHODY  PŘIPÍNÁNÍ PRAMÍNKŮ DOBRÉ VĚDĚT  VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A VÝMĚNA  SPRÁVNÁ PÉČE


Clip-in pramínky jsou skvělým způsobem, jak okamžitě dodat šmrnc vašim vlasům. S jejich jednoduchým a rychlým nasazením se můžete snadno proměnit a vytvořit si různé účesy podle patřičné nálady. Díky kvalitním lidským vlasům, ze kterých jsou vyrobeny, budou vypadat přirozeně a splní vaše očekávání. Stačí si jen vybrat správný odstín a můžete si užít krásné vlasy. Pramínky mají délku 50 cm a jsou široké 5 cm.

BALENÍ OBSAHUJE

Není úžasné, jak vám nový účes může zlepšit náladu a změnit celé vaše rozpoložení? Prodlužování vlasů Clip-in metodou může zvýšit plnost a kvalitu vašich vlasů a zároveň vám dodá i sebevědomí.pramínky detail

 • Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
 • Délka: 50 cm
 • Šířka: 5 cm
 • Hmotnost: cca 5 gramů
 • Struktura: rovná

Nezáleží na tom, jestli toužíte po zářivých kadeřích, jemných vlnkách nebo elegantním culíku – clip-in pramínky vám umožní přizpůsobit svůj vzhled podle vašich přání. Jsou vyrobeny z kvalitních lidských vlasů, které vypadají a chovají se jako vaše vlastní vlasy. Díky tomu se snadno smíchají s vaší přirozenou kadeří a vytvoří neodolatelný dojem plných a bohatých vlasů.

CO TO VLASTNĚ JE CLIP-IN PRAMÍNEK

Clip-in pramínek z lidských vlasů je vlasový doplněk, který umožňuje okamžité oživení, prodloužení a zahuštění vlasů. Jedná se o jednotlivé pramínky vlasů, které jsou připevněny k jedné sponce. Tyto sponky se snadno a bezpečně uchytí k vlastním vlasům, čímž vytvářejí efekt plnějšího účesu.

Prodlužování vlasů pomocí clipů je rychlý, snadný a dočasný způsob, jak získat super hřívu bez nutnosti opětovných návštěv kadeřnictví. Snadno se připevňují a lze je dokonale sladit a smíchat s vašimi vlastními vlasy, abyste si vytvořili ideální délku, zdůraznili objem svých kadeří nebo dokonce přidali melír k vašemu přirozenému odstínu.

Stále nejste přesvědčeni? Přečtěte si náš příspěvek a určitě brzy změníte názor.

VÝHODY CLIP-IN PRAMÍNKŮ

Celkově vzato nabízejí clip-in pramínky z lidských vlasů rychlý, jednoduchý a šetrný způsob, jak dosáhnout ohromujícího účesu bez nutnosti trvalých změn ve vašich vlastních vlasech.

MEZI DALŠÍ VÝHODY PATŘÍ:pramínky clip-in

 • Přirozený vzhled a snadné sladění s vlastními vlasy
 • Dlouhá životnost
 • Snadná údržba
 • Vhodné pro různé příležitosti
 • Možnost různých stylizací a experimentování s účesy
 • Metoda, kterou zvládnete z pohodlí domova
 • Jednoduché použití a snadné nasazení/sundání
 • Šetrnost k vlastním vlasům

Díky našim pramínkům získáte přirozený vzhled a snadno si upravíte účes podle svých přání. Jsou jednoduché na použití a šetrné k vlastním vlasům, což vám umožní vyzkoušet různé styly a vytvořit si svůj vysněný účes.

JAK PŘIPNOUT CLIP-IN PRAMÍNKY

ZVLÁDNU TO SAMA?

Samozřejmě že ano! Právě díky jednoduché aplikaci je tato metoda tolik oblíbená. Clip-in pramínky lze aplikovat během několika vteřin a bez pomoci profesionálních kadeřníků. Během chvilky si tak budete připadat jako hvězda přehlídkového mola.

Připnutí clip-in pramínku je snadné a rychlé. Stačí oddělit vrchní vrstvu vlasů, připravit pramínek, otevřít sponku, přiložit ji ke kořínkům oddělených vlasů a zavřít ji. Po připevnění pramínek jemně zkontrolujte, zda je pevně a bezpečně uchycen. Pramínek můžete dle potřeby upravit či zkombinovat různé barvy pro žádoucí efekt.

JE TO OPRAVDU TAK JEDNODUCHÉ?

Nestresujte se tím, že se vám nasazení nepovede úplně dokonale na první pokus. Nezapomeňte, že clip-in prodlužování vlasů je pouze dočasné, takže clipy můžete zase odepnout a zkusit to znovu, dokud nebudete spokojena se svým vzhledem.

S trochou cviku a praxe budete schopni rychle a snadno připnout své clip-in pramínky.

DOBRÉ VĚDĚT

Prodlužování vlasů touto metodou vám pomůže dosáhnout požadovaného objemu a délky vlasů za pouhých 5 minut. Stačí je připnout k vlastním vlasům v blízkosti pokožky hlavy a provést několik úprav pro jejich zajištění.

Stručně řečeno, clip-in pramínky z lidských vlasů jsou skvělým řešením pro ty, kteří touží po okamžité změně vlasového stylu bez nutnosti dlouhodobých závazků. Jsou jednoduché na použití, vypadají přirozeně a umožňují vám dosáhnout rychlé změny účesu, kterou vám bude každý závidět.

VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A PŘÍPADNÁ VÝMĚNA

Určitě vás potěšíme tím, že nabízíme mnoho odstínů, ze kterých si rozhodně vyberete. Při výběru odstínu u pramínků je důležité vzít v úvahu váš vlastní odstín vlasů a požadovaný efekt. Můžete si vytvořit krásný melírek tón v tónu s vašimi vlasy, nebo se více odvázat a jít do extrémní crazy barvičky. Mějte na paměti, že všechny typy vlasů, které prodáváme, se dají bez problémů také obarvit, ale doporučujeme spíše ztmavovat než zesvětlovat. Zesvětlení totiž vlásky zbytečně vysušuje. Pro tento účel doporučujeme kadeřnické barvy. Barvení však může ovlivnit kvalitu vlasů, takže je nejprve lepší vyzkoušet obarvit jen malou část pramínku, než budete barvu nebo přeliv aplikovat po celé délce vlasů.pramínky v odstínech

V případě, že vám po dodání odstín přeci jen nějak nesedne, tak nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak při výměně postupovat si můžete přečíst zde.

SPRÁVNÁ PÉČE

Pečování o clip-in pramínky z lidských vlasů je důležité pro zachování jejich krásy a kvality. Po použití je vhodné pramínky jemně vyčesat a uložit je na suché místo. Při potřebě očištění je možné je opatrně umýt šetrným šamponem a kondicionérem, přičemž je nutné dbát na jejich důkladné usušení před uložením. Pravidelná péče a šetrné zacházení prodlouží životnost a zajistí přirozený vzhled clip-in pramínků.

Pro česání clip-in pramínků z lidských vlasů je vhodné používat hřeben nebo kartáč s měkkými štětinami. Použití správného nástroje na česání pomůže minimalizovat lámavost a ztrátu vlasů a udržet clip-in pramínky v co nejlepším stavu.

Naše příčesky z pravých vlasů můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Mějte na paměti, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů.

KVALITA ZA DOBROU CENU

Tyto clip-in pramínky jsou vyrobeny ze 100 % lidských remy vlasů, což znamená, že jsou měkčí a odolnější než syntetické typy vlasů. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu (je u nich omezeno zacuchávání).

Clip-in prodlužování je navíc mnohem cenově dostupnější než jiné metody prodlužování a umožní vám časem ušetřit spoustu peněz.

VŽDYCKY SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT

Pro radu ohledně výběru odstínu nebo struktury vlasů nám můžete zaslat fotku na denním světle do emailu admin@uzasnevlasy.cz a my vám samozřejmě rádi pomůžeme.