Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in pramínek REMY - ČERVENÝ

Oživte svoji barvu clip in pramínkem a vytvořte si melír během několika vteřin!

Sleva! 199 Kč

280 Kč

Skladem

V pondělí 08. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

S clip in proužky, které se do vlasů připevňují sponkou, může mít každá žena velmi rychle a snadno vlasy, po kterých touží. Jejich aplikace je velmi jednoduchá, a proto ji zvládnete bez další pomoci sama. V pohodlí domova si tak už za několik málo minut vlasy prodloužíte a zahustíte.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Pramínek je ze 100% lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě.

Délka pramínku je 53cm a šířka 5cm.

Váha je 5g.

Je uchycen na jedné clip-in sponce.

Kvůli barevým melírůmnemusíte navštěvovat kadeřníka. Aplikaci zvládne každá žena v pohodlí svého domova. Clip in pramínek můžete libovolně upravovat.

Clip in pramínek REMY - ČERVENÝ
<p><strong>Pramínek je ze 100% lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě.<br /></strong></p> <p><strong></strong><strong> Délka </strong>pramínku je<strong> 53cm </strong>a<strong> šířka 5cm.</strong></p> <p><strong>Váha je 5g.<br /></strong></p> <p>Je uchycen na <strong>jedné<strong> clip-in</strong> sponce.</strong></p> <p>Kvůli b<strong>arevým melírům</strong> už <strong>nemusíte</strong> navštěvovat kadeřníka.<strong> Aplikaci</strong> zvládne každá žena v <strong>pohodlí svého domova. Clip in pramínek </strong>můžete libovolně<strong> upravovat.</strong></p>
199 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme