Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Speciální páska pro tape in/tape hair/pu extension

Speciální páska pro tape in/tape hair/pu extension
  • Šířka: 1 cm
  • Délka: 3 m

Speciální páska pro tape in/tape hair/pu extension

Sleva! 290 Kč

470 Kč

Skladem

Ve středu 15. 07. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Oboustranná lepicí páska, která měří 3 metry, drží tape in vlasy na svém místě. Je široká asi 1 centimetr a zaručí vám skvěle vypadající vzhled. Spoje prodloužených vlasů jsou velmi nenápadné. 

Speciální páska pro tape in/tape hair/pu extension
<p style="text-align: justify;"><strong>Oboustranná lepicí páska</strong>, která měří 3 metry, drží <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/12-tape-in-vlasy">tape in vlasy</a> na svém místě. Je široká asi 1 centimetr a zaručí vám <strong>skvěle vypadající vzhled</strong>. Spoje prodloužených vlasů jsou velmi nenápadné. </p>
290 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme