Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Kartáč na prodloužené vlasy

Speciální kartáč na prodloužené vlasy všemi metodami. 

Sleva! 240 Kč

360 Kč

Skladem

V pondělí 08. 03. u vás.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Jde o speciální typ kartáče, jenž byl vyvinut tak, aby za vlasy co nejméně tahal a nevytrhával je.

Speciální kartáč je vyroben z plastu a je k dostání v černé barvě.

Rozhodně vlasy netahá a tím prodlužuje jejich životnost.

Používejte na své vlastní vlasy, na vlasy prodloužené i na clip in příčesky.

Kartáč na prodloužené vlasy
<p><span>Jde o speciální typ kartáče, jenž byl vyvinut tak, aby za vlasy co nejméně tahal a nevytrhával je.</span></p> <p>Speciální kartáč je vyroben z plastu a je k dostání v černé barvě.</p> <p>Rozhodně vlasy netahá a tím prodlužuje jejich životnost.</p> <p>Používejte na své vlastní vlasy, na vlasy prodloužené i na clip in příčesky.</p>
240 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme