Micro ring vlasy, 40 cm 0,5g/pr., 50 pramenů - STŘEDNĚ HNĚDÉ

Micro ring vlasy, 40 cm 0,5g/pr., 50 pramenů - STŘEDNĚ HNĚDÉ
Sleva 29%

Prodlužování vlasů micro ringy je jedním z nejjednodušších typů prodlužování vlasů, který učiní váš život mnohem zábavnější. Snadno a hladce totiž splynou s vašimi vlasy. 100% lidské vlasy REMY.

 • Dostupnost: Skladem
 • Doručení: v úterý 3.10.2023 u Vás
 • Původní cena: 1 120 Kč

Cena: 799 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

Aplikace Micro Ring pramínků není nijak obtížná. Každý pramen má silikonové očko pro snadnější první aplikaci. Vlastní pramen vlasů tedy jen protáhnete skrz a umáčknete micro ring kleštěmi. Přestože aplikace není nijak složitá, vyžaduje trošku cviku a pokud si nejste uplně jisti, můžete se svěřit do rukou kadeřnice.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

 

BALENÍ OBSAHUJE CO TO JE?  VÝHODY  PŘIPÍNÁNÍ PRAMENŮ POSUNOVÁNÍ PRAMENŮ DOBRÉ VĚDĚT  VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A VÝMĚNA  SPRÁVNÁ PÉČE

 

Naše vlasy jsou korunou krásy a pokud je máme husté a dlouhé, mají obrovský vliv na náš celkový vzhled a sebevědomí. Jestliže vás trápí řídké a mdlé vlasy, prodloužení vlasů pomocí ring spojů je zaručenou možností, jak navrátit vlasům objem a život! Tento set 50 pramenů má délku 40 cm a gramáž 0,5 g na pramen.

BALENÍ OBSAHUJE

detailní zobrazení micro ring se smyčkamiJe vhodné říct, že micro ringy jsou nejlepší volbou v prodlužování vlasů pro ty z vás, které touží po přirozeném pocitu a vzhledu svých nových kadeří, protože prodloužení hezky sedí na vlasech, má naturální směr a zároveň tato metoda nevyužívá žádná lepidla a teplo při její aplikaci. Naše sety obsahují 50 pramenů a vybírat můžete ze dvou variant gramáže – 0,5 g nebo 0,7 g na pramen.

Počet pramenů v balení: 50
Doba aplikace: 1-2 hodiny
Typ vlasů: 100% REMY lidské vlasy evropského typu
Hmotnost: 0,5 gramu / pramen (25 g sada)
Struktura: rovná

K prodloužení a zahuštění vašich vlasů doporučujeme v průměru použít 2-4 sady, tedy 100-200 pramenů. Vše však závisí na hustotě a kvalitě vašich vlasů. Potřebné příslušenství k této metodě najdete samozřejmě i na našich stránkách. Naše pramínky jsou připravené k první aplikaci. Obsahují kvalitní kroužky barevně odpovídající odstínu vlasů a také silonové očko určené k navléknutí pramínku.

Ke každé objednávce navíc přidáváme jednoduchý a přehledný návod na péči o vaše prodloužené vlasy.

CO JE METODA MICRO RING

Prodlužování vlasů metodou micro ring se uskutečňuje na principu drobných spojů ve tvaru kroužků. Tato metoda funguje tak, že se přirozený vlas protáhne tímto mikrokroužkem (také označovaným jako micro ring nebo easy ring). Spoj je vytvořen a kroužek připevněn ke kořínkům vlasů stlačením kroužku kleštičkami.

Micro ring je opravdu skvělou volbou, pokud jde o dlouhodobé řešení prodlužování vlasů. Prodlužované vlasy se aplikují po jednom prameni s kroužky, které je pevně drží na svém místě. Metoda micro ring je skvělým způsobem, jak dodat vlasům extra délku a objem.

Stále nejste dostatečně o této metodě přesvědčeni? Přečtěte si náš příspěvek na webu a určitě brzy změníte názor.

VÝHODY METODY MICRO RING

Obrovskou výhodou této metody je, že při ní nejsou nutná žádná lepidla ani chemikálie. Většina typů permanentních metod používá pro svůj účel právě nějaký druh lepidla, které je drží na vlasech. I když to pro vaše vlasy nemusí být nic vyloženě hrozného, nemusí se nutně jednat o tu nejlepší volbu pro vaše vlasy.

MEZI DALŠÍ VÝHODY PATŘÍ:detail na zakončení micro ring

 • Metoda, která jde používat opakovaně
 • Snížené riziko poškození vašich vlasů
 • Jeden z nejbezpečnějších typů prodlužování vlasů
 • Posunutí pramenů v delším intervalu (2 až 3 měsíce)
 • Vysoká odolnost
 • Minimální zátěž na vlasy
 • Lze aplikovat i na velmi krátké vlasy
 • Při odstraňování ani péči nijak nepoškozují přírodní vlasy

Sprchování s jinými metodami prodlužování může být docela časově náročné. S micro ringy je to snadné. Vše, co musíte udělat, je pročesat si vlasy hřebenem se širokými zuby před mytím. Při umývání vlasů doporučujeme hlavu zaklánět, nikoliv předklánět.

JAK PROBÍHÁ APLIKACE PRAMENŮ

JAK TO CELÉ VLASTNĚ V PRAXI FUNGUJE?

Naše vlasy na tuto metodu mají na svém konci uchycen micro ring (kroužek) a vlákno pro snadnou aplikaci na vaše vlastní vlasy. Pomocí vlákna se navlékne kroužek na Váš pramen vlasů a kroužek se "zavře" speciálními kleštěmi. Toto prodloužení nevyužívá žádná lepidla ani teplo, pokud jej tedy provádí proškolený odborník, je naprosto šetrné k vašim vlasům.

A NEMŮŽE SE STÁT, ŽE MI PŘIPEVNĚNÝ KROUŽEK SKLOUZNE?

srovnání aplikace micro ringem před a poTakové riziko je minimální. Kroužek po zmáčknutí drží pevně na svém místě, a pokud nebudete zanedbávat péči o prodloužené vlasy, tak se nemusíte obávat ani toho, že by se kroužky posunovaly. Vy si tak bez obav můžete tvořit různé účesy a zkrátka nemít strach z toho, že by vám nějaké prameny spadly.

Je však ideální si pro první aplikaci najít zkušeného kadeřníka či kadeřnici, kteří mají s touto metodou dlouholeté zkušenosti. Správný způsob vám totiž nezpůsobí tahání vlasů a jiné nepříjemnosti.

POSUNOVÁNÍ A SUNDÁVÁNÍ PRAMENŮ

U této metody je podstatné posunování pramenů, stejně jako i u jiných nepermanentních metod. Důvod je jednoduchý, dochází totiž k odrůstání vlasů. Při růstu vašich přirozených vlasů, ke kterým jsou jednotlivé spoje (kroužky) přichyceny, se pak tyto kroužky logicky posunují dále od hlavy a je nutné je opět aplikovat blíže ke kořínkům vlasů.

U této metody nastává posunování zhruba po 8-12 týdnech. Za pomocí kleští se kroužek otevře a pramínek se z vlasů snadno stáhne. Při posunování je pak nutné si zakoupit i micro ring kroužky. Ty máme ve 2 variantách: se silikonem a bez silikonu. Kroužky se silikonem mají tu výhodu, že mají protiskluzovou silikonovou výstelku, která zároveň zabraňuje trhání vlasů.

Posunutí spojů není nijak složité, nicméně pokud nemáte žádné zkušenosti s přípravou pramenů a reaplikací, doporučujeme vše svěřit do rukou odborníka v tomto oboru.

DOBRÉ VĚDĚT

Pokud máte kratší strany nebo řídké vlasy okolo obličeje kvůli přílišnému narovnávání nebo odrůstání předchozího stylu, tak lze micro ring použít k zahuštění těchto vlasů. Ne vždy je totiž nutná aplikace na celou hlavou.

Micro ringy se aplikují po tenkých pramíncích, ne v širokých spojích, takže lze smíchat několik odstínů a vytvořit tak melírovaný nebo prosvětlený efekt. Intenzitu barvy lze smíchat na barevné paletě nahoru nebo dolů vhodným umístěním různých odstínů pramenů. Vlasy můžete proměnit, aniž byste je musely barvit, takže jsou vhodné pro většinu typů a všechny barvy vlasů, snad jen pro příliš jemné vlasy bychom metodu nedoporučovali.

VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A PŘÍPADNÁ VÝMĚNA

porovnání délek vlasů u clip in

Určitě vás potěšíme tím, že nabízíme až 17 odstínů, ze kterých si rozhodně vyberete. Při hledání vhodné barvy se vždy zaměřte především na střední a koncovou délku svých vlasů, nikdy se nesnažte najít vhodnou barvu podle odstínu u kořínků. Jestliže však nevyberete úplně ten správný odstín, tak se nic zásadního neděje. Nikdo totiž nemá vlasy v jednom barevném tónu a výsledek pak může být o to hezčí a přirozenější. Všechny typy příčesků z pravých vlasů, které prodáváme, se dají bez problémů obarvit, ale doporučujeme spíše ztmavovat, ne zesvětlovat. Zesvětlení totiž vlásky zbytečně vysušuje. Pro tento účel doporučujeme kadeřnické barvy. Barvení však může ovlivnit kvalitu vlasů, takže je nejprve lepší vyzkoušet obarvit jen malý pramínek, než budete barvu nebo přeliv aplikovat po celé délce vlasů.

Alfou a omegou vždy bude správná délka příčesku, aby vám dokonale a přirozeně seděl. Délku si změřte zhruba od úrovně uší dolů a kam naměříte, tam Vám zhruba bude příčesek dosahovat. Ideální a nejpřirozenější rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy je cca 15 cm, ale pokud máte rády extrémnější proměny, můžete samozřejmě zvolit největší délky z naší nabídky.

V případě, že vám po dodání odstín přeci jen nesedne, tak nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak při výměně postupovat si můžete přečíst zde.

SPRÁVNÁ PÉČE

Velmi důležité je správné česání, pravidelně proto své prodloužené vlasy kartáčujte, aby se nezamotávaly. Doporučujeme, abyste si pro tuto práci zakoupili kvalitní kartáč na prodlužování vlasů a hřeben na rozčesávání.

Svázání vlasů do copu během spánku také pomáhá zabránit jejich zamotávání. Cop by měl být volný, aby vás při spánku netahal.

Před aplikací micro ringů doporučujeme použít k umytí hlavy hloubkově čisticí šampon. Tím zajistíte odstranění mastnoty z pokožky hlavy a zbytků starých produktů, což posílí přilnavost mezi micro ringem a vašimi vlasy. Nepoužívejte žádné stylingové přípravky a pečující hydratační produkty (např. kondicionéry, masky, olejíčky atd.) ke kořínkům vlasů.

Tepelné úpravy jsou samozřejmě možné. Jako naprosté maximum však doporučujeme teplotu 180 stupňů. Také fénování je možné, ideálně však používejte studenější vzduch, který vlasy méně zatěžuje.

KVALITA ZA DOBROU CENU

Naše micro ringy jsou vyrobeny ze 100 % lidských vlasů REMY kvality, takže můžete své vlasy tepelně i chemicky upravovat. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu (je u nich omezeno zacuchávání).

Pokud se o své REMY vlasy pečlivě staráte, měly by vydržet i rok a déle.

VŽDYCKY SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT

Pro radu ohledně výběru odstínu nebo struktury nám můžete zaslat fotku vlastních vlasů na denním světle do emailu admin@uzasnevlasy.cz a my vám samozřejmě rádi pomůžeme.