Vlnité micro ring vlasy, 50 cm 0,5g/pr., 50 pramenů - PLATINOVÉ

Vlnité micro ring vlasy, 50 cm 0,5g/pr., 50 pramenů - PLATINOVÉ
Sleva 23%

Vlasy k prodloužení metodou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop nejvyšší kvality REMY levně.

  • Dostupnost: Skladem
  • Doručení: v úterý 6.12.2022 u Vás
  • Původní cena: 1 490 Kč

Cena: 1 149 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

Aplikace Micro Ring pramínků není nijak obtížná. Každý pramen má silikonové očko pro snadnější první aplikaci. Vlastní pramen vlasů tedy jen protáhnete skrz a umáčknete micro ring kleštěmi. Přestože aplikace není nijak složitá, vyžaduje trošku cviku a pokud si nejste uplně jisti, můžete se svěřit do rukou kadeřnice.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Pravé lidské vlasy evropského typu v nejvyšší REMY kvalitě, vlasy jsou poskládány po směru růstu a tím je u nich omezeno nežádoucí zacuchávání.

  • Délka: 50cm
  • Váha: 0,5g/pr.
  • Struktura: vlnitá
  • Počet ks v balení: 50 pramenů

100% lidské vlasy můžete tepelně i chemicky upravovat. Při úpravách odstínu ale vždy doporučujeme spíše ztmavovat než zesvětlovat. Nedoporučujeme odbarvovat!

Pro věrohodné prodloužení vlasů budete potřebovat 100-150 pramenů, tj. 2-3 balíčky.