Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Vlasy na keratin, 60 cm 0,5g/pr., 50 pramenů - MEDĚNÉ

Pokud hledáte levnou dlouhotrvající variantu, jak své vlasy zahustit a prodloužit, neváhejte zkusit vlasy s keratinem! Spoje mezi vlasy jsou naprosto neviditelné. 100% lidské vlasy REMY.

Sleva! 999 Kč

1 460 Kč

Skladem

V pátek 30. 10. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Keratinová metoda je jedna z nejoblíbenějších permanentních metod prodloužení vlasů na trhu. Kadeřník tyto vlasy speciálními tavícími kleštěmi napevno aplikuje a k posunutí dochází za cca 3 měsíce. Spoje nejsou na pohled vůbec znatelné, protože jsou velmi malé a tenké.

100% lidské vlasy evropského typu kvality REMY. Remy je označení pro vlasy poskládáné po směru růstu, tím je u nich omezeno zacuchávání.

  • Délka: 60cm
  • Váha pramenu: 0,5g/pr.
  • Struktura: rovná
  • Tepelné úpravy: ano
  • Chemické úpravy: ano (nedoporučujeme odbarvovat a zesvětlovat, vždy je lepší ztmavovat)
  • Počet pramenů v balení: 50
Vlasy na keratin, 60 cm 0,5g/pr., 50 pramenů - MEDĚNÉ
<p style="text-align: justify;"><strong>Keratinová metoda </strong>je jedna z nejoblíbenějších permanentních metod prodloužení vlasů na trhu. Kadeřník tyto vlasy speciálními tavícími kleštěmi napevno aplikuje a k posunutí dochází za cca 3 měsíce. Spoje nejsou na pohled vůbec znatelné, protože jsou velmi malé a tenké.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">100%</strong> <strong>lidské vlasy evropského typu kvality REMY</strong>. Remy je označení pro vlasy poskládáné po směru růstu, tím je u nich omezeno zacuchávání.</p> <ul> <li><span style="line-height: 1.6em;">Délka: 60cm</span></li> <li><span style="line-height: 1.6em;">Váha pramenu: 0,5g/pr.</span></li> <li><span style="line-height: 1.6em;">Struktura: rovná</span></li> <li><span style="line-height: 1.6em;">Tepelné úpravy: ano</span></li> <li><span style="line-height: 1.6em;">Chemické úpravy: ano (nedoporučujeme odbarvovat a zesvětlovat, vždy je lepší ztmavovat)</span></li> <li><span style="line-height: 1.6em;">Počet pramenů v balení: 50</span></li> </ul>
999 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme