Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in VLNITÝ CULÍK 50cm 80g REMY - TMAVĚ HNĚDÝ

Clip in vlnitý culík / cop z pravých vlasů - NOVĚ na našem eshopu!

Sleva! 2 499 Kč

3 170 Kč

Skladem

Ve středu 10. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Vlasový příčesek clip in culík, je ze 100% lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě (toto označení znamená, že vlasy jsou střiženy po směru růstu, a proto je maximálně omezeno nežádoucí cuchání).

Výhodou je možnost tepelných i chemických úprav. Nezapomínejte ale používat kvalitní vlasovou kosmetiku pro udržení dlouhé životnosti Vašeho příčesku.

Nasazení culíku je snadné, zabere Vám asi 2 minuty. Jedná se o pás vlasů, který má na vnitřní straně malý hřebínek, který zasunete z horní části Vašeho culíku a nasledně omotáte bočním pramenem dokola, stáhnete a pramen vlasů připevníte vlásenkou nebo pinetkou.

Clip in VLNITÝ CULÍK 50cm 80g REMY - TMAVĚ HNĚDÝ
<p>Vlasový příčesek<strong> clip in culík,</strong> je ze <strong>100% lidských vlasů</strong> evropského typu v <strong>REMY</strong> <strong>kvalitě</strong> (toto označení znamená, že vlasy jsou střiženy po směru růstu, a proto je <strong>maximálně omezeno nežádoucí cuchání</strong>).</p> <p>Výhodou je možnost<strong> tepelných i chemických úprav.</strong> Nezapomínejte ale používat <strong>kvalitní vlasovou kosmetiku</strong> pro udržení<strong> dlouhé životnosti</strong> Vašeho příčesku.</p> <p><strong>Nasazení culíku</strong> je snadné, zabere Vám asi<strong> 2 minuty</strong>. Jedná se o <strong>pás vlasů</strong>, který má na vnitřní straně <strong>malý hřebínek</strong>, který zasunete z horní části Vašeho culíku a nasledně <strong>omotáte bočním pramenem dokola</strong>, <strong>stáhnete</strong> a pramen vlasů<strong> připevníte vlásenkou</strong> nebo <strong>pinetkou.</strong></p>
2 499 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme