Clip in CULÍK 60cm 100g REMY - STŘEDNĚ HNĚDÝ

Clip in CULÍK 60cm 100g  REMY - STŘEDNĚ HNĚDÝ
Sleva 22%

Clip in culík/cop rovný o délce 60cm je vyrobený z pravých lidských vlasů!

  • Dostupnost: Skladem
  • Doručení: v úterý 6.12.2022 u Vás
  • Původní cena: 4 970 Kč

Cena: 3 899 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

S připevněným clip in culíkem nikdo nepozná, že nemáte přírodně dlouhé a krásně husté vlasy. Připevnění culíku zvládne za minimum času každá žena v pohodlí svého domova. Culík se jednoduše zasune do vlasů malým hřebínkem a zajistí provázkem.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Novinka na našem eshopu extra dlouhý clip in culík evropského typu k prodloužení!

Rychle a snadno docílíte vysněného účesu. Aplikace je velmi snadná, zvládnete ji v pohodlí Vašeho domova a zabere pouze 2 minuty!

Příčesek má ve vrchní části drobný hřebínek, který zasunete shora do vlastního culíku a poté bočním pramenem příčesku (se suchým zipem) omotáte Váš culík kolem dokola. Pak už jen proužek vlasů upevníte kadeřnickými sponkami a účes je hotový!

Dejte si pozor, aby Váš culík byl opravdu pevný a nedošlo ke sklouznutí příčesku.

Výhoda clip in culíku je, že ho můžete bez obav tepelně i chemicky upravovat, doporučujeme ovšem vždy spíše ztmavovat než zesvětlovat.

Příčesek je v REMY kvalitě, tudíž je maximálně omezeno nežádoucí cuchání (vlasy jsou střiženy po směru růstu).

Pro kvalitu a lesk Vašeho culíku používejte profesionální vlasovou kosmetiku!