Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in CULÍK 60cm 100g REMY -SVĚTLE HNĚDÝ

Clip in culík/cop rovný o délce 60cm je vyrobený z pravých lidských vlasů!

Sleva! 3 399 Kč

4 070 Kč

Skladem

Ve středu 10. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Novinka na našem eshopu extra dlouhý clip in culík evropského typu k prodloužení!

Rychle a snadno docílíte vysněného účesu. Aplikace je velmi snadná, zvládnete ji v pohodlí Vašeho domova a zabere pouze 2 minuty!

Příčesek má ve vrchní části drobný hřebínek, který zasunete shora do vlastního culíku a poté bočním pramenem příčesku (se suchým zipem) omotáte Váš culík kolem dokola. Pak už jen proužek vlasů upevníte kadeřnickými sponkami a účes je hotový!

Dejte si pozor, aby Váš culík byl opravdu pevný a nedošlo ke sklouznutí příčesku.

Výhoda clip in culíku je, že ho můžete bez obav tepelně i chemicky upravovat, doporučujeme ovšem vždy spíše ztmavovat než zesvětlovat.

Příčesek je v REMY kvalitě, tudíž je maximálně omezeno nežádoucí cuchání (vlasy jsou střiženy po směru růstu).

Pro kvalitu a lesk Vašeho culíku používejte profesionální vlasovou kosmetiku!

Clip in CULÍK 60cm 100g REMY -SVĚTLE HNĚDÝ
<p><strong>Novinka</strong> na našem eshopu <strong>extra dlouhý clip in culík evropského typu</strong> k prodloužení!</p> <p><strong>Rychle a snadno</strong> docílíte <strong>vysněného účesu.</strong> Aplikace je velmi <strong>snadná</strong>, zvládnete ji v <strong>pohodlí Vašeho domova</strong> a zabere pouze<strong> 2 minuty!</strong></p> <p>Příčesek má ve vrchní části <strong>drobný hřebínek</strong>, který zasunete shora do vlastního culíku a poté <strong>bočním pramenem</strong> příčesku (se suchým zipem) omotáte Váš culík kolem dokola. Pak už jen proužek vlasů upevníte <strong>kadeřnickými sponkami</strong> a účes je hotový!</p> <p>Dejte si pozor, aby <strong>Váš culík</strong> byl opravdu <strong>pevný </strong>a nedošlo ke <strong>sklouznutí</strong> <strong>příčesku.</strong></p> <p><strong>Výhoda</strong> clip in culíku je, že ho můžete bez obav <strong>tepelně i chemicky</strong> upravovat, doporučujeme ovšem vždy spíše <strong>ztmavovat</strong> než zesvětlovat.</p> <p>Příčesek je v <strong>REMY kvalitě</strong>, tudíž je maximálně omezeno <strong>nežádoucí cuchání</strong> (vlasy jsou střiženy po směru růstu).</p> <p>Pro <strong>kvalitu a lesk</strong> Vašeho culíku používejte <strong>profesionální vlasovou kosmetiku!</strong></p>
3 399 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme