Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in VLNITÝ CULÍK 60cm 100g REMY - ČERNÝ

Vlnitý clip in culík v délce 60cm - pro rychlou proměnu Vašeho vzhledu!

Sleva! 3 599 Kč

4 470 Kč

Skladem

V úterý 29. 09. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Nový účes vykouzlíte sama v pohodlí domova během dvou minut. Nemusíte kvůli tomu navštěvovat kadeřnické salóny. Jedná se o pás vlasů, který má na vnitřní straně malý hřebínek, který zasunete z horní části Vašeho culíku a nasledně omotáte bočním pramenem dokola, stáhnete a pramen vlasů připevníte vlásenkou nebo pinetkou.

Příčesek je z pravých lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě ( vlasy jsou střiženy po směru růstu - omezeno nežádoucí cuchání).

Výhodou je možnost tepelných i chemických úprav. Nezapomínejte ale používat kvalitní vlasovou kosmetiku pro udržení dlouhé životnosti Vašeho příčesku.

Clip in VLNITÝ CULÍK 60cm 100g REMY - ČERNÝ
<p>Nový účes vykouzlíte sama v <strong>pohodlí domova</strong> během dvou minut. <strong>Nemusíte</strong> kvůli tomu navštěvovat kadeřnické salóny.<strong> </strong>Jedná se o <strong>pás vlasů</strong>, který má na vnitřní straně <strong>malý hřebínek</strong>, který zasunete z horní části Vašeho culíku a nasledně <strong>omotáte bočním pramenem dokola</strong>, <strong>stáhnete</strong> a pramen vlasů<strong> připevníte vlásenkou</strong> nebo <strong>pinetkou.</strong></p> <p><strong>Příčesek je z pravých lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě</strong> ( vlasy jsou střiženy po směru růstu - <strong>omezeno nežádoucí cuchání</strong>).</p> <p>Výhodou je možnost<strong> tepelných i chemických úprav.</strong> Nezapomínejte ale používat <strong>kvalitní vlasovou kosmetiku</strong> pro udržení<strong> dlouhé životnosti</strong> Vašeho příčesku.</p>
3 599 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme