Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in CULÍK 50cm 80g REMY - PLATINOVÝ

Clip in příčesek CULÍK 50cm rovný z pravých lidských vlasů.

Sleva! 2 299 Kč

2 770 Kč

Skladem

V pondělí 08. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

S připevněným clip in culíkem nikdo nepozná, že nemáte přírodně dlouhé a krásně husté vlasy. Připevnění culíku zvládne za minimum času každá žena v pohodlí svého domova. Culík se jednoduše zasune do vlasů malým hřebínkem a zajistí provázkem.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Novinka našeho eshopu clip in CULÍK z pravých vlasů evropského typu v REMY kvalitě  (toto označení se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je omezeno zacuchávání).

Příčesek má na zadní straně jednoduchý hřebínek, který zasunete do vlastního culíku a bočním pramenem příčesku (se suchým zipem) omotáte Váš culík kolem dokola. Poté jen upevníte kadeřnickými sponkami a účes je kompletní.

Pro pevnější uchycení použíjte na Váš culík až dvě gumičky, aby nedošlo ke sklouznutí příčesku.

Aplikace zabere zhruba 2 minuty.

Clip in culík můžete tepelně i chemicky upravovat (příčesky vždy ztmavujte, nedoporučujeme odbarvovat ani zesvětlovat).

Pro udržení kvality a lesku příčesku používejte profesionální vlasovou kosmetiku.

Clip in CULÍK 50cm 80g REMY - PLATINOVÝ
<p><strong>Novinka</strong> našeho eshopu<strong> clip in CULÍK<strong> z pravých vlasů evropského typu</strong></strong> v <strong>REMY kvalitě  </strong>(toto označení se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž <strong>je</strong> <strong>omezeno zacuchávání).<br /></strong></p> <p>Příčesek má na zadní straně <strong>jednoduchý hřebínek</strong>, který zasunete do vlastního culíku a bočním pramenem příčesku (se suchým zipem) omotáte Váš culík kolem dokola. Poté jen upevníte <strong>kadeřnickými sponkami</strong> a účes je kompletní.</p> <p>Pro pevnější uchycení použíjte na Váš culík až<strong> dvě gumičky</strong>, aby nedošlo ke sklouznutí <strong>příčesku.</strong></p> <p>Aplikace zabere zhruba<strong> 2 minuty.</strong></p> <p><strong>Clip in culík</strong> můžete<strong> tepelně</strong> i <strong>chemicky</strong> upravovat (příčesky vždy ztmavujte, nedoporučujeme odbarvovat ani zesvětlovat).</p> <p>Pro udržení <strong>kvality a lesku příčesku</strong> používejte <strong>profesionální vlasovou kosmetiku</strong>.</p>
2 299 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme