Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

DELUXE Clip in 40cm 140g REMY lidské vlasy - PŘÍRODNĚ ČERNÉ

 Clip in DELUXE sada k prodloužení. 100% pravé lidské vlasy. Délka 40 cm.

Sleva! 2 999 Kč

4 449 Kč

Skladem

V pondělí 08. 06. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Prodloužení vlasů snadno a rychle?

S clip in MAXI sadou to nebude žádný problém.
Deluxe sada clip in vlasů se skládá ze dvou klasických clip in sad.

100% pravé lidské vlasy evropského typu remy.

Označení remy se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je zamezeno nežádoucímu zacuchávání. V sadě jsou vlasy poskládané ve směru jejich přirozeného růstu.

Clip in sada obsahuje:

  • 2 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 4 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 4 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 6 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha clip in sady o délce 40cm je 140g.

Naše vlásky jsou kvalitní, a proto je můžete jakkoliv tepelně upravovat, natáčet, barvit.. Jakoby byly Vaše vlastní.

K zachování kvality a lesku používejte profesionální vlasové kosmetiky z naší nabídky.

Na clip in pásech jsou již připraveny clip in hřebínky, díky kterým vlásky připevníte k Vašim vlastním vlasům.

DELUXE Clip in 40cm 140g REMY lidské vlasy - PŘÍRODNĚ ČERNÉ
<p><strong>Prodloužení vlasů snadno a rychle?</strong><strong></strong></p> <p><strong></strong> S clip in<strong> MAXI sadou</strong> to nebude žádný problém.<br /><strong>Deluxe sada</strong> clip in vlasů se skládá ze <strong>dvou klasických clip in sad.</strong><br /><strong> </strong></p> <p><strong>100% pravé lidské vlasy evropského typu remy.<br /></strong></p> <p>Označení remy se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž <strong>je</strong> <strong>zamezeno nežádoucímu zacuchávání. </strong>V sadě jsou vlasy poskládané <strong>ve směru</strong> jejich přirozeného růstu.</p> <p><span style="text-decoration: underline;">Clip in sada obsahuje:</span></p> <ul> <li>2 x 21cm široký pás (4 sponky)</li> <li>4 x 15cm široký pás (3 sponky)</li> <li>4 x 9cm široký pás (2 sponky)</li> </ul> <ul> <li>6 x 4,5cm široký pás (1 sponka)</li> </ul> <p>Váha clip in sady o délce <strong>40cm</strong> je <strong>140g</strong>.</p> <p>Naše <strong>vlásky</strong> jsou kvalitní, a proto je můžete jakkoliv <strong>tepelně upravovat, natáčet, barvit..</strong> Jakoby byly <strong>Vaše vlastní.</strong></p> <p><strong></strong>K zachování kvality a lesku používejte <strong>profesionální vlasové kosmetiky</strong> z naší nabídky.</p> <p>Na <strong>clip in</strong> pásech jsou již připraveny clip in hřebínky, díky kterým vlásky připevníte k Vašim vlastním vlasům<strong>.</strong> <strong></strong></p>
2 999 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme