Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in OFINA REMY lidské vlasy - SVĚTLE HNĚDÁ

V dnešní moderní době už není nutné, kvůli změně účesu navštěvovat kadeřnické salóny, ani stříhat Vaše vlastní vlasy!

Sleva! 999 Kč

2 320 Kč

Skladem

V pondělí 08. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

Clip in ofina je skvělým řešením pro všechny ženy, které své vlasy nechtějí stříhat, ale vždy po ofině toužily. Výhodou je velmi snadné nasazení, které zvládnete bez další pomoci kadeřnice či kamarádky. Ofina obsahuje sponky, kterými se jednoduše uchytí do vlasů.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Clip in ofiny, evropského typu v REMY kvalitě z pravých lidských vlasů, Vám oživí účes během několika sekund v pohodlí Vašeho domova.

Na ofině jsou připevněny clip in hřebínky, díky kterým ji pevně připevníte na Vaše vlasy.

Její tvar je univerzální, můžete si ji jakkoliv doupravit k vlastnímu účesu.

Můžete ji tepelně i chemicky upravovat (nedoporučujeme zesvětlovat ani odbarvovat, ztmavovat lze bez problémů).

Nezapomínejte používat profesionální vlasovou kosmetiku.

Clip in OFINA REMY lidské vlasy - SVĚTLE HNĚDÁ
<p><strong>Clip in ofiny</strong>, evropského typu v<strong> REMY kvalitě</strong> z pravých lidských vlasů, Vám oživí účes během <strong>několika sekund</strong> v pohodlí Vašeho domova.</p> <p>Na <strong>ofině</strong> jsou připevněny <strong>clip in hřebínky</strong>, díky kterým ji pevně připevníte na Vaše vlasy.</p> <p>Její tvar je univerzální, můžete si ji jakkoliv doupravit k <strong>vlastnímu účesu.</strong></p> <p>Můžete ji<strong> tepelně i chemicky</strong> upravovat (<strong>nedoporučujeme</strong> zesvětlovat ani odbarvovat, ztmavovat lze bez problémů).</p> <p>Nezapomínejte používat <strong>profesionální vlasovou kosmetiku.</strong></p>
999 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme