Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in VLNITÝ PÁS 40cm 70g REMY - PŘÍRODNĚ ČERNÝ

Clip in vlasový pás v délce 40cm VLNITÝ k rychlému zahuštění a prodloužení Vašich vlasů!

Sleva! 1 990 Kč

2 620 Kč

Skladem

Ve středu 03. 06. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Jedná se o široký pás vlasů, na jehož zadní straně najdete celkem 5 clip sponek (v jedné řadě) se speciálním silikonovým protiskluzovým proužkem, který Vám zajistí pevné uchycení.

Aplikace je velmi snadná a rychlá. Na hlavě si vytvoříte pěšinku a ke kořínkům vlasů pak připnete clip in pás. Vlasy nad pěšinkou poslouží k překrytí spoje.

Vlasový pás, narozdíl od clip in sady, je pouze jeden a tím je zjednodušena jeho aplikace a ušetřeno několik minut Vašeho času!

Váha vlasového pásu je 70g.

Označení REMY se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je omezeno zacuchávání.

Vyhodou vlasů evropského typu je, že vlásky můžete bez problému tepelně i chemicky upravovat - doporučujeme spíše ztmavovat než zesvětlovat.

Používáním kvalitní vlasové kosmetiky prodloužíte životnost Vašeho příčesku.

Clip in VLNITÝ PÁS 40cm 70g REMY - PŘÍRODNĚ ČERNÝ
<p>Jedná se o <strong>široký pás vlasů</strong>, na jehož zadní straně najdete celkem <strong>5 clip sponek </strong>(v jedné řadě) se speciálním<strong> silikonovým protiskluzovým proužkem,</strong> který Vám zajistí <strong>pevné uchycení.</strong></p> <p><strong></strong>Aplikace je velmi <strong>snadná a rychlá.</strong> Na hlavě si vytvoříte pěšinku a ke kořínkům vlasů pak <strong>připnete clip in pás</strong>. Vlasy nad pěšinkou poslouží k<strong> překrytí spoje</strong>.</p> <p><strong>Vlasový pás,</strong> narozdíl od clip in sady, je pouze <strong>jeden</strong> a tím je zjednodušena jeho <strong>aplikace</strong> a ušetřeno několik minut <strong>Vašeho času!</strong></p> <p><strong>Váha</strong> vlasového pásu je<strong> 70g.</strong></p> <p><strong>Označení REMY</strong> se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž <strong>je</strong> <strong>omezeno zacuchávání.</strong></p> <p><strong></strong>Vyhodou vlasů <strong>evropského typu</strong> je, že vlásky můžete bez problému <strong>tepelně i chemicky upravovat</strong> - doporučujeme spíše<strong> ztmavovat</strong> než zesvětlovat.</p> <p>Používáním <strong>kvalitní vlasové kosmetiky</strong> prodloužíte <strong>životnost</strong> Vašeho příčesku.</p> <p style="text-align: center;"><iframe src="https://www.youtube.com/embed/w3HAvc4-QJg" frameborder="0" width="425" height="350"></iframe></p>
1 990 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme