Clip in PÁS 50cm 100g REMY - PŘÍRODNÍ / SVĚTLEJŠÍ BLOND

Clip in PÁS 50cm 100g  REMY - PŘÍRODNÍ / SVĚTLEJŠÍ BLOND
Sleva 28%

Clip in vlasový pás v délce 50cm ROVNÝ k rychlému zahuštění a prodloužení Vašich vlasů!

  • Dostupnost: Skladem
  • Doručení: ve středu 8.2.2023 u Vás
  • Původní cena: 3 870 Kč

Cena: 2 790 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

Clip in pás, nebo-li rychlopás, připnete skutečně během minutky. Docílíte zahuštění vlasů v pohodlí domova a bez pomoci kadeřnice. Speciální sponky zabraňují sklouznutí pásu a vy se tak můžete radovat z krásných hustých vlasů.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Jedná se o široký pás vlasů, na jehož zadní straně najdete celkem 5 clip sponek (v jedné řadě) se speciálním silikonovým protiskluzovým proužkem, který Vám zajistí pevné uchycení.

Aplikace je velmi snadná a rychlá. Na hlavě si vytvoříte pěšinku a ke kořínkům vlasů pak připnete clip in pás. Vlasy nad pěšinkou poslouží k překrytí spoje.

Vlasový pás, narozdíl od clip in sady, je pouze jeden a tím je zjednodušena jeho aplikace a ušetřeno několik minut Vašeho času!

Váha vlasového pásu je 100g.

Označení REMY se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je omezeno zacuchávání.

Vyhodou vlasů evropského typu je, že vlásky můžete bez problému tepelně i chemicky upravovat - doporučujeme spíše ztmavovat než zesvětlovat.

Používáním kvalitní vlasové kosmetiky prodloužíte životnost Vašeho příčesku.