Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in 40cm 70g REMY lidské vlasy - PŘÍRODNÍ ČERNÉ

 Clip in vlasy k prodloužení. 100% pravé lidské vlasy. Délká 40 cm.

Sleva! 1 590 Kč

2 220 Kč

Skladem

V úterý 19. 01. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Prodloužení vlasů snadno a rychle?

S clip in sadou to nebude žádný problém.

100% pravé lidské vlasy evropského typu remy.

Označení remy se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je zamezeno nežádoucímu zacuchávání. V sadě jsou vlasy poskládané ve směru jejich přirozeného růstu.

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha clip in sady o délce 40cm je 70g.

Naše vlásky jsou kvalitní, a proto je můžete jakkoliv tepelně upravovat, natáčet, barvit.. Jakoby byly Vaše vlastní.

K zachování kvality a lesku využíjte naši nabídku profesionální vlasové kosmetiky.

Na clip in pásech jsou již připraveny clip in hřebínky, díky kterým vlásky připevníte k Vašim vlastním vlasům. Je zde celkem 17ks hřebínku k upevnění.

Clip in 40cm 70g REMY lidské vlasy - PŘÍRODNÍ ČERNÉ
<p><strong>Prodloužení vlasů snadno a rychle?</strong><strong></strong></p> <p><strong></strong> S <strong>clip in sadou</strong> to nebude žádný problém.<strong> </strong></p> <p><strong>100% pravé lidské vlasy evropského typu remy.<br /></strong></p> <p>Označení remy se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž <strong>je</strong> <strong>zamezeno nežádoucímu zacuchávání. </strong>V sadě jsou vlasy poskládané <strong>ve směru</strong> jejich přirozeného růstu.</p> <p><span style="text-decoration: underline;">Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:</span></p> <ul> <li>1 x 21cm široký pás (4 sponky)</li> <li>2 x 15cm široký pás (3 sponky)</li> <li>2 x 9cm široký pás (2 sponky)</li> </ul> <ul> <li>3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)</li> </ul> <p>Váha clip in sady o délce <strong>40cm</strong> je <strong>70g</strong>.</p> <p>Naše <strong>vlásky</strong> jsou kvalitní, a proto je můžete jakkoliv <strong>tepelně upravovat, natáčet, barvit..</strong> Jakoby byly <strong>Vaše vlastní.</strong></p> <p><strong></strong>K zachování kvality a lesku využíjte <strong></strong>naši nabídku <strong>profesionální vlasové kosmetiky.</strong></p> <p>Na <strong>clip in</strong> pásech jsou již připraveny clip in hřebínky, díky kterým vlásky připevníte k Vašim vlastním vlasům. Je zde celkem <strong>17ks </strong>hřebínku k upevnění<strong>.</strong></p>
1 590 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme