Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in 50cm 100g REMY lidské vlasy - ČERNÉ

Prodloužené vlasy snadno a rychle s clip in sadou v REMY kvalitě o délce 50cm.

Sleva! 2 190 Kč

2 870 Kč

Skladem

V pátek 22. 01. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Vlásky v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami, budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.

Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu

Set se skládá ze 100% lidských vlasů evropského typu kvality REMY (toto označení se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je omezeno zacuchávání.)

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha clip in sady o délce 50cm je 100g.

S vlásky můžete zacházet, tak jakoby byly Vaše vlastní. Vyžehlit, natočit, obarvit...(doporučujeme vždy spíše ztmavovat).  S našimi vlasy žádný problém!

Nezapomeňte se podívat do naší nabídky na kvalitní kadeřnickou kosmetiku, která Vám pomůže vlásky zachovat krásné a lesklé.

 

 

 

Clip in 50cm 100g REMY lidské vlasy - ČERNÉ
<p style="text-align: justify;"><strong>Vlásky </strong>v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami, budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.</p> <h2 style="text-align: justify;">Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu</h2> <p style="text-align: justify;">Set se skládá ze <span>100% lidských vlasů </span><strong>evropského typu kvality REMY </strong>(toto označení se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž <strong>je</strong> <strong>omezeno zacuchávání.) </strong><span><br /></span></p> <p><span style="text-decoration: underline;"> <span style="text-decoration: underline;">Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:</span><br /></span></p> <ul> <li>1 x 21cm široký pás (4 sponky)</li> <li>2 x 15cm široký pás (3 sponky)</li> <li>2 x 9cm široký pás (2 sponky)</li> </ul> <ul> <li>3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)</li> </ul> <p>Váha clip in sady o délce <strong>50cm</strong> je <strong>100g</strong>.</p> <p>S vlásky můžete zacházet, tak jakoby byly Vaše vlastní. <strong>Vyžehlit, natočit, obarvit</strong>...(doporučujeme vždy spíše ztmavovat).  S našimi vlasy žádný problém!</p> <p>Nezapomeňte se podívat do naší nabídky na kvalitní <strong>kadeřnickou kosmetiku</strong>, která Vám pomůže vlásky zachovat krásné a lesklé.</p> <p> </p> <p> </p> <p style="text-align: justify;"> </p>
2 190 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme